Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. septembra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Program Clubcard expanduje za hranice obchodov Tesco

BRATISLAVA 20. septembra – Sieť autorizovaných servisov Škoda AUTO Slovensko a hotely SOREA sa pridali k vernostnému programu Clubcard. Držitelia vernostnej karty do konca tohto roka môžu čerpať výhody vernostného programu i mimo obchodov Tesco. „Štvrté narodeniny Clubcard chceme osláviť so všetkými našim zákazníkmi. Pretože si to zaslúžia, rozšírili sme výhody členstva i za hranice obchodov Tesco. Zároveň sme vytvorili VIP klub – priestor, ktorým chceme byť bližšie našim najlojálnejším zákazníkom,“ vyhlásila Petra Šuttová, špecialistka vernostného programu spoločnosti Tesco Stores SR, a.s.

„Považujeme to z našej strany za krok bližšie i k našim zákazníkom,“ pridáva sa Robert Hukel zo spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko. Sieť sedemdesiatich autorizovaných servisných partnerov ŠKODA držiteľom karty umožňuje využiť hneď dva benefity. Technickú kontrolu vozidla akejkoľvek značky so záťažovým testom batérie za menej ako desať eur a 20-percentné cenové zvýhodnenie všetkých ŠKODA Originálnych dielcov. „Clubcard skrátka ponuka zákazníkom výhody šité na mieru. Rozširovaním výhod i mimo obchodov Tesco sa tento efekt ešte znásobí,“ pokračuje Petra Šuttová.

Vďaka novým benefitom vernostného programu Clubcard si môžu držitelia kariet vyskladať víkend či dovolenku naprieč Slovenskom od Bratislavy cez Tatry až po Spiš v podobe cenovo zvýhodnených pobytov s raňajkami v hoteloch SOREA. „Stačí, ak si pobyt zarezervuje prostredníctvom cestovnej kancelárie SOREA, zadá číslo svojej karty Clubcard a získa zľavu na pobyt až 43 percent. Po príchode do hotela sa kartou preukáže na recepcii a nocuje aj s raňajkami za 20 alebo 25 eur za osobu či využíva ďalšie výhody konkrétneho zariadenia siete SOREA, napr. zľavy do wellness centier, hotelových bazénov, na relaxačné procedúry alebo 100-percentnú zľavu pre deti“, približuje Beáta Töröková za hotelovú spoločnosť.

Súčasťou nového balíka výhod je i prebiehajúce bezplatné vyšetrenie zraku v optikách Tesco, vyšetrenie tlaku, hladiny tuku a cholesterolu v Tesco lekárňach, či lacnejšie mobily v rámci Tesco telefóny. Akcie majú rôznu dobu trvania, pričom budú priebežne nahrádzané ďalšími. „Radi by sme poďakovali i našim najvernejším zákazníkom, ktorých sme zaradili do VIP klubu. Ako špeciálnu odmenu im čoskoro pošleme tri vstupenky do troch najväčších akvaparkov v Čechách a na Slovensku,“ podotýka Petra Šuttová.

V neposlednom rade sa výrazne rozšírili i výhody clubcard v rámci samotnej spoločnosti Tesco Stores SR, a.s. Zdvojnásobil sa počet bodov, ktoré zákazník získa kúpou ekologických výrobkov alebo značiek Tesco Finest, Vitakids, Tesco Pravá chuť, … . Dvojnásobok bodov si dokonca pripíšu i zákazníci využívajúci službu Tesco Potraviny domov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Divadelný festival Vlnoplocha opäť rozvíri hladinu tvorivosti v Banskej Štiavnici Doprajte si autentický zážitok pre celú rodinu. Stredoveké stany opäť na novom mieste!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.