Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. mája 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Príďte za nami do stanu snov Oriflame

BRATISLAVA 28. mája – Road show švédskej kozmetickej spoločnosti Oriflame po 10 slovenských mestách odštartovala 24. mája na námestí Eurovea na nábreží Dunaja v Bratislave. V originálnom STANE SNOV ORIFLAME si každý môže splniť svoje sny o kráse, zdraví a zdravom životnom štýle. Od 10.00 do 18:00 hodiny sa návštevníkom venujú odborníci na krásu aj zdravie, pripravená je tiež tanečná šou Jara Bekra, osviežujúci bar, ochutnávka Wellness a ešte všeličo iné!

Deň plný krásy a zdravia
Kým sa deti zabávajú v detskom kútiku a manželia oddychujú pri bare s osviežujúcimi nápojmi, o dámy sa starajú profesionálne vizážistky a manikérky. S výrobkami Oriflame za chvíľu vykúzlia líčenie aj manikúru podľa najnovších trendov a poradia ako na to. Dámy môžu zapózovať pred objektívom profesionálneho fotografa a odborníci na krásu sú pripravení poradiť a odporučiť najvhodnejšie výrobky pre konkrétne typy pleti či najlepšie tipy a triky na drobné chybičky krásy. Počas ochutnávky nápojov a polievok radu Wellness od Oriflame odborník na výživu poradí návštevníkom, ako žiť zdravšie a plnohodnotnejšie. Wellness rad pre správnu výživu je určený všetkým, ktorí sa chcú cítiť skvelo a hľadajú kvalitné vitamínové doplnky, alebo si želajú upraviť či udržať hmotnosť.

Nezabudnuteľná šou
Energickú tanečnú šou každú hodinu predvádzajú tanečníci skupiny Jara Bekra Spin Dance Group. Tancujú v nádherných kostýmoch od návrhárky hviezd Heleny Jurikovičovej. Kostýmy navrhla podľa obľúbených produktových radov Oriflame špeciálne na túto príležitosť. „Prezentujú to, čo značka Oriflame znamená. Pre mňa osobne je to príjemný, svieži pocit, zdravá žena,“ hovorí známa návrhárka, ktorej modely nosí aj Čestná stráž prezidenta SR. Programom sprevádza sympatický moderátor Mirec. Turné odštartovalo 24. mája krstom najnovšieho hudobného hitu „Vaše sny – naša inšpirácia“, ktorý pre Oriflame naspieval charizmatický spevák Peter Cmorík. Vstupné je voľné a s V.I.P. vstupenkou, ktorú ľahko získate na webstránke www.oriflamezenam.sk alebo priamo pri vstupe do STANU SNOV ORIFLAME, môže každý návštevník súťažiť o atraktívny wellness pobyt pre dve osoby.

Bezpečnosť STANU SNOV ORIFLAME je pre jeho architektku prvoradá
Originálny a vzdušný stan vyrobený na mieru navrhla česká architektka Bára Čejková- Špačková. Inšpirovala ju surová krása smrekového dreva a čistota bielej farby Škandinávie s jej nedotknutou prírodou, domovina Oriflame. Špeciálne pružná a nepremokavá plachta z Juhoafrickej republiky s certifikátom M2, podľa najprísnejšej európskej normy, spĺňa tie najvyššie nároky na bezpečnosť.

Vaše sny sú naša inšpirácia. Prežite ich s nami. Tešíme sa na vás! Oriflame.

Časový harmonogram turné ORIFLAME
13.00 - 18.00 hod.
Bratislava / Námestie Eurovea / 24. mája 2013

10.00 - 18.00 hod.
Trnava / Rybníková ulica / 27. mája 2013
Trenčín / Mierové námestie / 29. mája 2013
Martin / Námestie SNP / 31. mája 2013
Poprad / Námestie sv. Egídia / 3. júna 2013
Žilina / OC Dubeň / 5. júna 2013
Košice / Aupark / 7. júna 2013
Lučenec / Námestie republiky / 12. júna 2013
Zvolen / Námestie SNP / 14. júna 2013
Nitra / Hviezdoslavova trieda / 17. júna 2013

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Únik z horúčav: Príďte sa schladiť s rodinkou do Demänová Rezort Príďte s rekreačným poukazom na Liptov. Región má pestré možnosti ubytovania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.