Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. septembra 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Prevencia pod kontrolu – novinka pre poistencov VšZP

BRATISLAVA 8. septembra – Viete, kedy ste boli naposledy na preventívnej prehliadke a kedy máte nárok na ďalšiu prehliadku hradenú z verejného zdravotného poistenia? Už si to nemusíte pamätať, urobíme to za vás.

Od dnes prichádza Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. s ďalšou novinkou v ePobočke, ktorá sa vlani stala Projektom roka 2015. Poistenci s aktivovanou eSlužbou „Poistenec“ môžu mať odteraz pod kontrolou nielen účty za svoje zdravie, ale i prevenciu. Po prihlásení sa do svojho konta nájdu v menu „Zdravie“ všetky podstatné informácie týkajúce sa preventívnych prehliadok. Rýchlo a jednoducho tak získajú podrobné informácie o tom, aký lekár danú prehliadku vykonáva, aké vyšetrenia sú jej súčasťou, ako často je prehliadka hradená z verejného zdravotného poistenia a kedy VšZP u poistenca eviduje posledný dátum absolvovania prehliadky.

Ďalšou novinkou je pripomenutie preventívnej prehliadky. Ak poistenec neabsolvuje preventívnu prehliadku, na ktorú mu vznikol nárok, možnosť jej absolvovania mu VšZP automaticky pripomenie zaslaním mailovej notifikácie a správy do schránky správ.

Máte záujem využívať túto novinku a nemáte ešte aktivované vlastné konto v ePobočke? Stačí na to 6 jednoduchých krokov:
• Do internetového vyhľadávača zadajte adresu www.epobocka.com.
• Kliknite na zelené tlačidlo Zaregistrujte sa.
• Vyplňte registračné údaje.
• Potvrďte súhlas so všeobecnými podmienkami.
• Vyberte spôsob, akým vám doručíme bezpečnostný predmet.
• Vyberte typ eSlužby Poistenec/Individuálny platiteľ.

Po doručení bezpečnostného predmetu tak budete môcť naplno a bezplatne využívať všetky služby, ktoré vám ePobočka ponúka.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Spomalí šírenie pandémie? Podľa virológa je ústny sprej účinnou prevenciou proti SARS-CoV-2 Seniori: Osteoporotická zlomenina vás vie pripútať na lôžko

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.