Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. mája 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Pre zamestnancov a ich rodiny

BRATISLAVA 27. mája – V sobotu 25. mája 2013 sa za účasti zakladateľa a predsedu Dozornej rady I.D.C. Holding, a.s., Dr. h. c. prof. PhDr. Ing. Štefana Kassaya, DrSc. uskutočnil 14. ročník Dňa I.D.C. Podujatie otvorila príhovorom riaditeľka Divízie ľudských zdrojov I.D.C. Holding, a.s. Ing Darina Pápayová. Približne 1500 zamestnancov a členov rodín sa zabávalo v štýle country. Veľkému záujmu sa tešili koník Soňa a poník Beky, ako aj ďalšie sprievodné atrakcie ako detský kútik, maľovanie na tvár, karikaturista, ródeo býk, western šmykľavka, lukostreľba, tlač western fotiek a mnohé ďalšie. Spestrením akcie boli vystúpenia hudobnej skupiny Parník, tanečnej skupiny Maryland a ukážky zo života kovbojov. Dôležitou súčasťou Dňa I.D.C. bola súťaž vo varení gulášu, kde zvíťazil tím zložený z viacerých oddelení podniku I.D.C. Holding, a.s. pod názvom Gurmánkovia. Vyvrcholením Dňa I.D.C. bolo žrebovanie tomboly s atraktívnymi cenami a guláš pre všetkých účastníkov dňa I.D.C. Záverom sa Ing. Pavol Kovačič, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ I.D.C. Holding, a.s. poďakoval za účasť a príjemnú atmosféru všetkým zúčastneným a pozvaným.

O I.D.C. Holding, a.s.
V roku 1992 Dr.h.c. prof. PhDr. Ing. Štefan Kassay, DrSc. a Ing. arch. Pavol Jakubec založili v Prahe spoločnosť Investment Development Company (I.D.C. s.r.o). V tom istom roku táto spoločnosť, ale už so sídlom v Bratislave, získala víťazstvom v medzinárodnom privatizačnom tendri štátny podnik Pečivárne Sereď. Následne v roku 1993 ďalším víťazstvom je získanie štátneho podniku Figaro Trnava. V roku 1997 bola I.D.C., s.r.o. transformovaná na akciovú spoločnosť. V konkurze sa stal víťazom a Valným zhromaždením bol vymenovaný za generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva Ing. Pavol Kovačič. V druhej polovici 90-tych rokov minulého storočia začala spoločnosť uplatňovať podnikateľskú stratégiu orientovanú na trhy krajín Vyšehradskej štvorky, na posilňovanie výrobkového portfólia s ohľadom na vývoj jednotlivých trhov, na investície zamerané na rastúce segmenty trhu, zvyšovanie kvality výrobkov a produktivity práce. Ďalšími jej výrobnými závodmi sú I.D.C LOLLY, s.r.o. a VÁCLAV & JEŽO, a.s., v ktorých sa vyrábajú obľúbené výrobky, pri výrobe ktorých sa uplatňuje tradičná receptúra s použitím najmodernejších zariadení a zohľadnení všetkých požiadaviek na kvalitu. V Českej republike, Poľsku a Maďarsku má spoločnosť vybudované obchodné zastúpenia s kompletným obchodným tímom, logistickým a marketingovým zázemím. I.D.C Holding, a.s. je dnes nadnárodnou spoločnosťou a najväčším slovenským producentom cukroviniek a trvanlivého pečiva.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Staviate dom alebo chcete ušetriť na energiách? Na veľtrhu v Nitre budú bezplatne radiť odborníci zo Stiebel Eltron Unilabs a Siemens Healthineers nadviazali strategické partnerstvo v oblasti najnovšej infraštruktúry pre diagnostické testovanie s cieľom zlepšiť starostlivosť o pacientov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.