Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. mája 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Pre 67% manažérov je priorita zmena na digitálnu spoločnosť

BRATISLAVA 26. mája – Ako úspešne vstúpiť do digitálnej éry? Odpoveď na otázku, ktorá podľa prieskumu spoločnosti DATALAN v IT a biznis komunite aktuálne najviac rezonuje, poskytnú špičkoví odborníci zo Slovenska aj zahraničia na konferencii DATALAN IT FORUM 2016. Prinesú inšpiráciu, ako prepojiť moderné technológie a ľudí, ako spracovať obrovské množstvo dát z rôznych zdrojov, a ako jednoducho a zároveň efektívne využiť IT nástroje v praxi. Najväčšie stretnutie IT a biznis komunity sa uskutoční už tento štvrtok, 26. mája v Bratislave.

Prieskum spoločnosti DATALAN ukázal, že pre 67% slovenských manažérov je najväčšou výzvou transformácia na digitálnu spoločnosť. Podľa odhadov Európskej komisie môže prírastok tržieb vďaka Digital Single Market dosiahnuť objem viac než 4 miliardy eur ročne. Na konferencii DATALAN IT FORUM 2016 sa preto hostia dozvedia, aké sú možnosti a aj úskalia transformácie na digitálnu spoločnosť, a čo by nemalo uniknúť žiadnemu manažmentu firiem, ak chce úspešne fungovať na rýchlo sa meniacom trhu. Prežijú totiž len firmy, ktoré sa najrýchlejšie adaptujú na zmeny zákazníckeho správania či už vo virtuálnom alebo v reálnom svete, a ktoré budú najlepšie prepojené so zákazníkom.

DATALAN IT FORUM každoročne prináša najlepší mix najnovších trendov, technologických inovácií a praktických príkladov pre biznis. Tento rok budú v duchu globálnych výziev Data, Engagement & Connectivity obsahom najmä skúsenosti a fungujúce riešenia, ako sa vyrovnať s rastúcim množstvom dát, zvyšujúcimi sa nárokmi novej generácie zákazníkov, rozsiahlymi možnosťami internetu vecí, či virtuálnej reality, ale aj napr. hrozbami cyber útokov. Na 1 scéne sa počas 7 hodín podelí 30 expertov o množstvo dobrých nápadov.
„Moderné technológie sa nám najčastejšie prihovárajú vo futuristických článkoch o tom, ako bude svet vyzerať o päť, desať, či sto rokov. Často si preto ľudia neuvedomujú, že budúcnosť už prišla,“ hovorí technologický líder a predseda predstavenstva spoločnosti DATALAN Michal Klačan. „My prinášame vízie prenesené do reality a príklady inovácií, ktoré úspešne fungujú v biznise aj našich životoch.“ Mnohé funkčné riešenia vedia slovenské firmy využívať hneď, vďaka čomu dokážu nielen predbehnúť konkurenciu – ale najmä poskytnúť svojim zákazníkom výnimočný customer experience. A práve ten je nielen zdrojom výnimočnosti, ale zvlášť v digitálnej ére jediným zaručeným návodom na prežitie.

Viac o tom prezradia napr. renomovaný biznis konzultant Marian Timoracký, ktorý stojí za úspešnými biznis príbehmi značiek ako dm drogerie-market, ESET či VÚB Banka. Cenná bude aj účasť prof. Márie Bielikovej, ktorá je držiteľkou ocenenia Osobnosť vedy a techniky za mimoriadne medzinárodne uznané výsledky vo výskume programových a informačných systémov pre personalizovaný sociálny web. Na Slovensko po prvý krát zavíta aj Csaba Árendás, ktorého unikátny projekt Smart Vineyard bol vlani zvolený za tretí najlepší startup v Európe spomedzi viac ako 4 000 účastníkov Intel Business Challenge.
Zárukou bohatej inšpirácie sú však nielen špičkoví spíkri, ale aj exkluzívne ukážky najnovších nástrojov, ako napr. automatizovaný prepis hlasu, ktorý má oproti iným riešeniam bezkonkurenčnú 96% úspešnosť prepisu; omnichannel customer engagement platforma – vďaka tomuto špičkovému nástroju vie firma rýchlo a jednoducho reagovať na správanie zákazníkov alebo požiadavky biznisu; slovenský firemný „google“, ktorý pracuje na základe sémantiky, dokáže rozumieť rôznym typom požiadaviek a sám sa učí; Sandman – smart nástroj na princípe umelej inteligencie, ktorý vie vyťažovať aj neštruktúrované dáta, a okrem riešení internetu vecí, či virtuálnej reality sa hostia zoznámia aj s najnovším fenoménom, ktorým sú mikroslužby a mobilné aplikácie v cloude.

Konferencia DATALAN IT FORUM na Slovenskom trhu posúva hranice v prezentácii možností najnovších technológií, čo dokazuje spätná väzba z minulých ročníkov, ako aj obrovský záujem o aktuálny ročník. Už zajtra 26. mája však na tri stovky hostí čakajú nielen trendy, vízie, nápady, tipy, prípadové štúdie a príklady fungujúcich riešení, ale aj príležitosť vyskúšať si špičkové technológie budúcnosti vo vlastných rukách a šanca získať futuristický elektromobil TESLA Model S na celý víkend!

Využite príležitosť a príďte sa aj vy 26. mája do hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave inšpirovať a zoznámiť s inováciami, ktoré majú budúcnosť. Pre kompletný program a online registráciu kliknite na www.datalanitforum.sk
Hlavnými partnermi konferencie DATALAN IT FORUM 2016 sú spoločnosti SAMSUNG, CISCO, IBM a Hewlett Packard Enterprise. Účasť na konferencii je bezplatná.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Až 90 % opýtaných neje dostatok ovocia a zeleniny. Novou kampaňou to chce BILLA zmeniť. V jej obchodoch nájdete až do 80 % slovenskej produkcie Na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného auta?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.