Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júna 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Práčky Bosch a Siemens prinášajú najnovšie technológie

BRATISLAVA 26. júna – Začala sa mediálna kampaň k práčkam Bosch s funkciou VarioPerfect a technológii Siemens iSensoric.

Siemens iSensoric – práčka, ktorá vidí

Nech sa už pustíte do čohokoľvek, užite si to naplno. Vďaka technológiám Siemens iSensoric môžete starosti s oblečením pustiť z hlavy. Dômyselný systém inteligentných senzorov, ktorými sú vybavené všetky práčky Siemens, automaticky analyzuje a kontroluje každý krok pracieho cyklu a o každú dávku bielizne sa postará celkom individuálne tak, aby jej poskytol tú najlepšiu starostlivosť.

Siemens iSensoric je prelomovou inováciou v starostlivosti o bielizeň. Ide o prepracovaný samoregulačný systém, ktorý sa skladá z veľkého množstva senzorov a mimoriadne inteligentného softvéru. Výnimočnosť tohto systému spočíva v samotnej spolupráci medzi senzormi a softvérom, ktoré spoločne automaticky detegujú, vypočítavajú, riadia a kontrolujú každý krok pracieho procesu, čím sa starajú o všetky typy bielizne podľa individuálnych potrieb, a to s jediným cieľom: dosiahnutie dokonalých výsledkov pri praní s čo najmenšou možnou spotrebou vody, času a energie.

Medzi technológie iSensoric patrí napríklad i-Dos – inteligentný systém automatického dávkovania pracieho prostriedku, antiStain – systém na odstraňovanie najbežnejších typov škvŕn bez použitia špeciálnych chemických prostriedkov, waterPerfect – systém zaisťujúci najefektívnejšie využitie vody pri akomkoľvek množstve bielizne alebo speedPerfect, vďaka ktorému získate skvelé výsledky pri praní až s 65-percentnou úsporou času.

Inteligentné technológie iSensoric budú aktuálne prezentované prostredníctvom akčnej mikrosite, na internetovej stránke a facebooku domácich spotrebičov značky Siemens, na webových stránkach vybraných obchodných partnerov, na portáloch topky.sk, cas.sk, aktuality.sk, trend.sk, hnonline.sk, strategie.sk a formou informačných samolepiek na spotrebičoch. www.siemens-home.com/sk/isensoric

VarioPerfect – rýchlo alebo úsporne, vždy však s perfektnými výsledkami prania

Kým niektorí ľudia pri praní preferujú rýchlosť, pre iných je dôležitá predovšetkým úspora. S automatickými práčkami Bosch s funkciou VarioPerfectTM je len na vás, či sa rozhodnete prať bielizeň s maximálnou úsporou elektrickej energie, alebo v čo najkratšom čase. Ak k vybranému programu aktivujete tlačidlo SpeedPerfect, bežná dávka bielizne bude vypraná až o 65 percent rýchlejšie ako pri štandardnom programe. Pokiaľ sa nikam neponáhľate a chcete ušetriť energiu, peniaze, ale aj životné prostredie, stačí po zvolení programu stlačiť tlačidlo EcoPerfect. V tomto prípade môžete ušetriť až 50 percent energie, ktorá by sa spotrebovala pri bežnom nastavení zvoleného programu.

S funkciou VarioPerfectTM môžete pranie prispôsobiť svojim aktuálnym potrebám. Voľba SpeedPerfect je vhodná najmä vtedy, keď je potrebné naraz vyprať veľké množstvo bielizne, napríklad po návrate z dovolenky či víkendu. Praktickou voľbou je aj vo chvíli, keď sa ponáhľate z domu a chcete bielizeň vyvešať ešte pred odchodom. Ak máte dostatok času a chcete prať bielizeň s maximálnou úsporou energie, stačí po zvolení pracieho programu stlačiť tlačidlo EcoPerfect. Prací cyklus síce potrvá dlhšie, ale v porovnaní so štandardným praním ušetrí až 50 percent elektrickej energie.

Funkciu SpeedPerfect alebo EcoPerfect je možné aktivovať pri všetkých štandardných či špeciálnych pracích programoch s výnimkou programu na vlnu/ručné pranie a extra krátkeho programu. Práčka vždy automaticky prispôsobí proces prania dosiahnutiu optimálnych výsledkov. Či už teda chcete šetriť čas vďaka funkcii SpeedPerfect, alebo energiu pomocou funkcie EcoPerfect, výsledkom bude vždy perfektne čistá bielizeň.

Funkcia VarioPerfectTM automatických práčok Bosch bude aktuálne prezentovaná prostredníctvom akčnej mikrosite, na internetovej stránke a facebooku domácich spotrebičov značky Bosch, na internetových stránkach vybraných obchodných partnerov, na portáloch aktuality.sk, diva.sk, adam.sk, glanc.sk, peknebyvanie.sk a formou informačných samolepiek na spotrebičoch. www.bosch-home.com/sk/varioperfect

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Lifehack pre domácnosť? Tipy a triky, ako zapojiť umelú inteligenciu Spoločnosť Gorenje získala prestížny certifikát kvality EQTM

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.