Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. apríla 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Pozor na vysoký krvný tlak!

BRATISLAVA 23. apríla – Vysoký krvný tlak je najčastejším chronickým ochorením na celom svete a jednou z hlavných príčin srdcovocievnych ochorení, ktoré majú u nás na svedomí väčšinu prípadov úmrtí. Je to dostatočný dôvod na to, aby sme s týmto ochorením začali bojovať. V tomto smere je spôsob života dôležitejší ako lieky a aktívne sa podieľať na liečbe je dôležitejšie, ako ju pasívne znášať. Tak čo keby ste začali hneď teraz?

V uplynulých rokoch sa názory na terapiu vysokého tlaku zásadne zmenili. Dnes je dôležitejšie aktívne sa zapojiť do liečby, než ju pasívne znášať a väčší význam sa prikladá spôsobu života než liekom.

A presne o tom je nová kniha Znižovanie krvného tlaku – je o zdravom životnom štýle, ktorý zahŕňa aj pohyb, výživu, starostlivosť o telo aj dušu. Príbehy úspechov rôznych pacientov vás povzbudia, aby ste aj vy dokázali zmeniť svoj život a znížiť svoj vysoký krvný

Program pre 3 typy
Autori vytvorili koncepciu troch typov v boji proti vysokému tlaku. „Dnes sa využíva vo viacerých lekárskych ordináciách i antropozofických nemocniciach a zodpovedá individuálne orientovanej medicíne,“ tvrdí internista Thomas Breitkreuz.

Možno neuveríte, ale tento ich program je aj zábavný! Nejde v ňom o zníženie štatisticky udávaného rizika srdcovocievnych ochorení. Vďaka koncepcii troch typov objavíte svoje silné a slabé stránky, lepšie spoznáte signály vášho tela a budete si ich všímať. Zbavíte sa stresu a harmonicky si usporiadate život. Získate väčšiu vitalitu.

Ide o konkrétne kroky pre lepšie využitie vlastného potenciálu a hlavným aktérom tejto terapie ste vy sami! Efekt pocítite rýchlo – vyššia výkonnosť, lepšia pružnosť a predovšetkým výrazne väčšia radosť zo života.

Len to jednoducho vyskúšajte…
…vyzývajú autori v knihe Znižovanie krvného tlaku.
Mnohí zistili, že klasické liečby hypertenzie často zlyhávajú a to práve preto, že lekári neberú do úvahy všetky okolnosti pacientovho stavu. Ide to však aj inak!
V knihe sa najskôr dozviete, z čoho vysoký tlak máte. Môže ísť o hypertenziu zo stresu, z tráviacich problémov alebo z „chaosu“. Čiže určíte si, aký ste typ – stresový, brušný alebo chaotický?
Nasleduje praktická časť knihy, ktorá ponúka riešenia priamo na pacientov problém.

http://www.bux.sk/knihy/236876-znizovanie-krvneho-tlaku.html

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Problémy s alkoholom môže mať aj dieťa. Psychológ radí, aby rodičia nepoužívali mentorský, karhavý tón Temný vojvoda. Vášnivý, romantický a dobrodružný

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.