Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. mája 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Pozor na podvodníkov, ktorí vystupujú v mene SSE

BRATISLAVA 27. mája – SSE zaznamenala niekoľko prípadov nekalých praktík, kedy rôzni podomoví predajcovia vystupujú v mene SSE a navštevujú zákazníkov v snahe získať finančné prostriedky. Vydávajú sa za pracovníkov spoločnosti SSE s cieľom uzatvoriť nové zmluvy, ponúkajú zľavu, ktorú podmieňujú zaplatením finančnej zálohy v hotovosti, priamo na mieste. Najnovší prípad sme zaznamenali vo Zvolene.

SSE nevyužíva formu podomového predaja a všetky aktivity týkajúce sa zmluvného vzťahu vykonáva prevažne písomnou formou, a to oficiálnou korešpondenciou s logom Stredoslovenskej energetiky, resp. priamo v zákazníckych centrách.
Osobný predaj využívame len v segmente firemných zákazníkov – podnikatelia a organizácie, a to po predchádzajúcom dohodnutí si stretnutia s klientom.
Zákazníci by určite nemali nič platiť podomovým predajcom, ktorí sa prezentujú ako zástupcovia SSE. Naša spoločnosť nenavštevuje zákazníkov v domácnosti a nevyberáme hotovosť. Takéto konanie má znaky podvodu a odporúčame obyvateľom informovať políciu.

V prípade, že sa zákazníci s podobným konaním stretli, majú podozrenie z uvedených praktík, resp. si chcú overiť totožnosť pracovníka, môžu nás kontaktovať prostredníctvom zákazníckej linky (0850 111 468 – domácnosti).

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného auta? Victor Ibara: Stres v práci zajedám v nemocničnom bufete – rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom zatiaľ stále hľadám

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.