Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Posledná šanca prihlásiť sa na PEVŠ je do 16. septembra

BRATISLAVA 13. septembra – Paneurópska vysoká škola vypisuje dodatočné kolo prijímacích pohovorov na svoje fakulty – Fakultu práva, Fakultu ekonómie a podnikania, Fakultu masmédií, Fakultu informatiky a Fakultu psychológie. Ak ich chcete stihnúť, musíte sa poponáhľať. Posledný termín na podanie prihlášky je do 16. Septembra (už túto nedeľu).

Všetci záujemcovia o štúdium na kvalitnej vysokej škole majú poslednú šancu prihlásiť sa a stihnúť ešte akademický rok 2013/14 na Paneurópskej vysokej škole. Ponúkame krátky prehľad toho najlepšieho, prečo študovať na najprestížnejšej slovenskej súkromnej vysokej škole.

Fakulta práva
Okrem štandardného právnického vzdelania sa sústreďuje fakulta vedená jedným z najväčších slovenských odborníkov na trestné právo, prof. Ivorom, tiež na špeciálny fokus medzinárodné a európske právo široko uplatniteľné ako v priestore EÚ, tak i v globálnom prostredí. Na FP PEVŠ pôsobia viacerí uznávaní domáci i medzinárodní odborníci (Ivor, Žitňanská, Drgonec, Cooray, Jílek, Svák, Chovancová Šturma, Verschraegen a ďalší).

Fakulta ekonómie a podnikania
Taktiež Fakulta ekonómie a podnikania sa orientuje na uplatnenie v dnešnej neúprosnej globálnej ekonomike. A to aj vďaka študijnému odboru Medzinárodné podnikanie. Pod vedením dekanky, prof. Hontyovej, pôsobia na Fakulte slovenskí ekonómovia (Kabát, Sipko, Supeková, Dudáš) i medzinárodné kapacity (prof. Grinberg, Tamás, Ghisi).

Fakulta masmédií
Elitná fakulta svojho zamerania ponúka študentom špičkovo vybavené Mediálne centrum (TV a rozhlasové štúdio, strižne, fotoateliér, PC s grafickými programami), ale tiež uznávaných odborníkov z praxe pod vedením výraznej osobnosti – dekana prof. Leikerta (Radičová, Pauer, Vartanovová, Chudinová, Tušer, Dukes, Turzonovová, Hudíková a ďalší).

Fakulta psychológie
Jediná fakulta psychológie na Slovensku ponúka štúdium školskej a pracovnej psychológie, sociálnej a poradenskej psychológie. Na rozdiel od katedier psychológie na iných slovenských vysokých školách, na FPs PEVŠ je možné okrem dennej formy študovať aj externe. Na Fakulte pôsobia viaceré osobnosti, vrátane dekana prof. Kollárika, doc. Lisej, či K. Hennelovej, PhD.

Fakulta informatiky
Informatika je dnes jedným z najžiadanejších a najlepšie platených profesií na pracovnom trhu a štúdium aplikovanej informatiky pod vedením skúsených pedagógov výrazne zvyšuje šance na kvalitné uplatnenie na trhu práce.

Prihlášku je možné podať aj elektronicky na www.paneurouni.com.

Prijímacie pohovory na všetky fakulty Paneurópskej vysokej školy sa uskutočnia v druhej polovici septembra.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

5 tipov na turistické oblasti v Dolnom Rakúsku, ktoré odporúčame navštíviť. Týchto 5 turistických oblastí v Dolnom Rakúsku odporúčame navštíviť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.