Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. januára 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Poisťovňa Generali získala prestížne finančné ocenenia

BRATISLAVA 29. januára – Víťazstvo v súťaži Investícia roka 2015 aj Zlatá minca v kategórii Objav roka 2015. To sú len niektoré z ocenení, ktoré v týchto dňoch získala poisťovňa Generali.

Poisťovňa Generali sa stala aj tento rok v súťaži finančných produktov Zlatá minca jednou z najúspešnejších poisťovní. S havarijným poistením Automax s pripoistením SOS Partner získala ocenenie Objav roka. Poistenie SOS Partner je unikátne v tom, že vodičovi po nehode automaticky zavolá pomoc. Navyše, posádka si môže aj v prípade iných technických či zdravotných problémov zavolať pomoc stlačením núdzového tlačidla.

Okrem titulu Objav roka získala poisťovňa Generali v súťaži Zlatá minca až tri druhé miesta – za povinné zmluvné poistenie Automatik s havarijnými pripoisteniami, za havarijné poistenie Automax a za poistenie podnikania ProFi.
Odborná porota ocenila tretím miestom aj ďalšie tri produkty. Získali ho investičné životné poistenie La Vita, poistenie majetku DOMino Extra a cestovné poistenie od Európskej cestovnej poisťovne, ktoré je odštepným závodom poisťovne Generali.

Úspech v ďalšej prestížnej súťaži Investícia roka 2015 získala spoločnosť Generali Investments CEE, ktorá patrí do Skupiny Generali. Vďaka Generali Fondu korporátnych dlhopisov sa stala absolútnym víťazom tejto súťaže! Práve tento fond je dlhodobo zastúpený v investičnej časti životného poistenia poisťovne Generali. Už šiesty ročník súťaže organizovali spoločnosť Fincentrum a ekonomický magazín Forbes.

Generali Investments CEE sa stala v súťaži najviac oceňovanou investičnou spoločnosťou. Generali Prémiový konzervatívny fond – EUR a Generali Fond korporátnych dlhopisov – EUR získali v svojich kategóriách prvé miesto, dve druhé miesta navyše obsadili Generali Fond korporátnych dlhopisov – CZK a Generali Fond balancovaný konzervatívny – CZK.

„Ocenenia si veľmi vážime – potvrdzujú, že poisťovňa Generali je inovatívnou poisťovňou na slovenskom trhu. Vnímame ich tiež ako dôkaz toho, že centrom záujmu tímu našej spoločnosti sú klienti, ktorým prinášame tie najkvalitnejšie riešenia,“ povedal generálny riaditeľ poisťovne Generali Roman

Generali Poisťovňa, a. s. je jednou z najväčších poisťovní na Slovensku. Je súčasťou Generali Group – jedného z najväčších poisťovateľov v Európe, ktorý je zároveň najväčšou spoločnosťou v oblasti životného poistenia s dosiahnutými príjmami z poistného v roku 2014 vo výške 70 mld. EUR. So 78 000 zamestnancami na celom svete a 72 miliónmi klientov vo viac ako 60 krajinách patrí Generali Group vedúca pozícia v západnej Európe a čoraz dôležitejšiu úlohu zohráva v regióne strednej a východnej Európy a v Ázii. V desiatich krajinách strednej a východnej Európy pôsobí prostredníctvom holdingovej spoločnosti Generali CEE Holding, ktorá je jedným z poisťovníckych lídrov v tomto regióne.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Dostáva vaša psychika zabrať? Union pomáha projektom pre zdravú dušu UNIQA je Smart poisťovňa roka, má najlepšie inteligentné a online funkcie na trhu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.