Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. apríla 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Poisťovňa Aegon ponúka online poistenie bývania

BRATISLAVA 25. apríla – Aegon prichádza s novou službou online poistenia bývania. Prostredníctvom internetovej stránky www.aegondirect.sk si teraz každý záujemca môže uzavrieť poistnú zmluvu k svojej nehnuteľnosti a domácnosti.

Výhodou tohto typu uzatvorenia poistnej zmluvy je predovšetkým jeho časová nenáročnosť a okamžitá dostupnosť. Klient uzatvára poistnú zmluvu z pohodlia domova prostredníctvom jednoduchého online formulára.

V prvom kroku uvedie klient plochu nehnuteľnosti (v metroch štvorcových) a jej geografickú polohu. Na základe uvedených dát sa vypočíta poistná suma v troch rôznych variantoch, líšiacich sa poistným krytím.

Záujemca o poistenie si sám vyberie, či má záujem o základné poistné krytie svojej domácnosti alebo komplexnú nadštandardnú ochranu svojho domova. Podľa vlastných preferencií je možné upraviť i požadovanú výšku poistnej sumy. Klient následne uvedie zmluvné údaje – o nehnuteľnosti a o svojej osobe.
V poslednom kroku si zvolí spôsob platby. Vybrať si môže zo širokej ponuky možností – medzi online platbou prostredníctvom najväčších slovenských bánk, platbou bankovými kartami alebo s pomocou mobilného telefónu, ktorý využíva bankové aplikácie. V prípade záujmu o vinkuláciu je k dispozícii vopred vyplnený formulár so zmluvnými údajmi.

Zákazník dostane poistnú zmluvu e-mailom ihneď po potvrdení formulára, spolu so Všeobecnými poistnými podmienkami. Poistná doba začína plynúť od dátumu pripísania platby na účet poisťovne. Pre všetkých klientov, ktorí uzatvoria poistnú zmluvu do konca mája tohto roku, pripravil Aegon špeciálny darček – multifunkčné hodiny s digitálnym teplomerom.

Branislav Buštík, obchodný riaditeľ poisťovne Aegon na Slovensku, k novej forme online predaja: „Teší nás, že môžeme našim klientom poskytnúť väčší komfort a pohodlie pri uzatváraní poistných zmlúv. Sme si vedomí, že pre dnešných moderných ľudí je hlavnou devízou ich čas. Čas, ktorý doteraz museli venovať osobnej návšteve pri podpise zmluvy, sme zmenili na čas určený pre rodinu a záľuby. Online kalkulačku poistnej sumy môžu takisto využiť všetci zákazníci, ktorí si chcú porovnať výšku našej ponuky so svojou aktuálnou zmluvou. Naším cieľom je komunikovať jasne, otvorene a hlavne jednoducho.“

Výhody poistenia v Aegone:
· Produkt ocenený ako OBJAV ROKA 2010 v súťaži Zlatá minca
· Široké krytie poistných rizík
· Poistenie vedľajších budov a drobných stavieb na mieste poistenia už v cene
· Predĺženie záruky na domáce spotrebiče až na 4 roky
· Poistenie straty alebo odcudzenia dokladov
· Skrat elektromotora
· Voliteľné pripoistenie skla
· Poistenie zodpovednosti za škodu
· Výhodné voliteľné úrazové poistenie pre všetkých členov domácnosti
· Nonstop asistenčné služby v havarijných prípadoch
· Zľava až do výšky 50 %

O koncerne Aegon:
Aegon Slovensko patrí do koncernu Aegon, jednej z najväčších finančných skupín na svete, ktorá pôsobí v oblasti poisťovníctva. Koncern Aegon má vyše 160 ročnú tradíciu, zamestnáva takmer 27 tisíc pracovníkov, stará sa o milióny klientov vo viac ako 25 krajinách v Amerike, v Európe a v Ázii.
Na Slovensko vstúpila značka Aegon v roku 2003. V súčasnosti sa stará o finančnú budúcnosť viac ako 250 tisíc klientov v životnom poistení a starobnom dôchodkovom sporení. Tisícom ďalších klientov sa stala spoľahlivým partnerom v poistení ich bývania. Pod značkou Aegon pôsobia na slovenskom trhu štyri spoločnosti – AEGON Životná poisťovňa, a. s., AEGON, d. s. s., a. s., AEGON partner, s. r. o. a AEGON Hungary Composite Insurance Closed Company Limited by Shares, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Lieky si môžete vybrať aj v zahraničí. Union radí ako postupovať pri žiadosti o preplatenie Top projekty Ceny ITAPA 2023 – Víťazmi sú elektronický účet poistenca a HandCubeKeys

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.