Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. novembra 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Poistenie majetku DOM KOMPLET prináša vyššiu ochranu bývania

BRATISLAVA 11. novembra – Poisťovňa Aegon Slovensko predstavuje súbor noviniek, ktoré vedú k zvýšenej poistnej ochrane majetku bez navýšenia ceny. Poistenie majetku DOM KOMPLET, určené na ochranu nehnuteľnosti i domácnosti, sa teraz stáva pre nových i existujúcich klientov ešte výhodnejším.

Vo vylepšenom produkte DOM KOMPLET pribudli nové poistné udalosti, pri ktorých poisťovňa poskytuje klientom finančné plnenie.

Prvou sú škody, ktoré spôsobia atmosférické zrážky. Poisťovňa preplatí ujmy na poistenom majetku, ktoré vznikli pri vniknutí vody (dážď, sneh, ľad) do nehnuteľnosti. A to dokonca aj v prípade, ak zrážky preniknú dnu cez okno, ktoré zostalo otvorené. Ďalšie riziko, ktoré bolo doplnené sa týka prepätia. Kryjeme aj škody z výkyvov napätia v elektrickej sieti a pri dodávke elektrickej energie.

Nový variant poistenia DOM KOMPLET ponúka možnosť pripoistenia skla v domácnosti. Sám klient si zvolí cieľovú poistnú sumu od 200 € do 1000 €, ktorou chce ochrániť sklenené plochy vo svojej domácnosti. Poistenie kryje škody na nástenných zrkadlách, v kúpeľni i vstavaných skriniach, sklenených vitrínach, na nábytku, v kuchynskej linke, na stolovom skle či na krbovom skle. Okrem tradičných sklenených plôch poistenie navyše kryje aj poškodenie sklokeramickej varnej dosky alebo akvária s objemom nad 50 litrov. S novým poistením majetku DOM KOMPLET získa klient i výhodný bonus za bezškodový priebeh. Ak počas troch po sebe nasledujúcich rokoch nenastane poistná udalosť, poisťovňa klientovi udelí finančný bonus vo výške 5 percent zľavy z ročného poistného. Bonus môže poisťovňa priznať až trikrát počas celej doby poistenia.

Medzi ďalšie výhody poistenia DOM KOMPLET patrí i možnosť voľby nulovej spoluúčasti – t.z. suma, ktorou sa bude poistený podieľať na škode je rovná nule. Možnosť nulovej spoluúčasti sa poskytuje spolu s 5-percentnou prirážkou k celkovému poistnému.

Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti DOM KOMPLET je teraz navyše možné uzatvoriť aj online, priamo z pohodlia vášho domova. Súčasťou aktuálnej kampane je až 45-percentná zľava z ceny poistného. Online poistenie si môžu klienti zriadiť na internetovej stránke www.aegondirect.sk.

Prehľad noviniek poistenia majetku DOM KOMPLET:

· Nové pripoistenie – Sklo v domácnosti
· Možnosť poistiť trvalo neobývanú nehnuteľnosť
· Lom skla – rozšírený zoznam poistených predmetov
· Rozšírenie krytia o atmosférické zrážky
· Krytie prepätia na spotrebičoch v domácnosti v rámci dodávky elektrickej energie
· Znížená rýchlosť vetra pre víchricu (na aktuálnych 60 km/h)
· Rozšírenie územnej platnosti krádeže a straty osobných dokladov na všetky štáty EÚ
· Bonus za bezškodový priebeh
· Možnosť poistenia bez spoluúčasti
· Zmena škály pre zemetrasenie na 5. stupeň EMS98
· Zjednodušenie výpočtu poistnej sumy na základe znaleckého posudku

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

MetLife predstavil životné poistenie pre pokojný život Life 50+ Dôchodkové sporenie s rešpektom k budúcnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.