Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. decembra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Poistenie bývania od Aegonu ocenili v súťaží Zlatá minca

BRATISLAVA 11. decembra – Poisťovňa Aegon Slovensko získala opätovne ocenenie v súťaži Zlatá minca. Zlatá minca je prestížna súťaž finančných produktov, ktorá sa na Slovensku koná od roku 2005. Pre finančné inštitúcie poskytuje Zlatá minca príležitosť porovnať a vylepšiť svoje produkty so zreteľom na úžitok klienta. Zameraním prispieva k šíreniu finančnej gramotnosti a zodpovednosti medzi laickou verejnosťou.

O poradí v jednotlivých kategóriách rozhodla odborná porota, ktorú tvoria ekonomickí novinári, zástupcovia vysokých škôl, spravodajských agentúr, ekonomických serverov, finančných poradcov, profesijných asociácií a spoločností, ktoré robia prieskum trhu. V roku 2014 súťažili medzi sebou finančné domy až v 29 produktových a v 3 špeciálnych kategóriách – OBJAV roka, Najinovatívnejšia banka a Najinovatívnejšia poisťovňa.

Unikátny balík poistenia bývania DOM KOMPLET od poisťovne Aegon získal ocenenie v kategórií „OBJAV roka“.

„Spolu s kolegami si ocenenie veľmi vážime. Pre nás je tým najlepším ohodnotením našej práce a samotných inovácií, o ktoré sme produkt doplnili. Verím, že o jeho kvalitách klientov presvedčí i fakt, že cenu „OBJAV roka“ získal už dvakrát. Po prvý raz za rok 2010, kedy bol uvedený na trh a opätovne dnes, v roku 2014, kedy sme predstavili jeho vylepšenú novšiu podobu,“ povedala Dana Macková, manažérka produktového oddelenia.

Inovovaný produkt priniesol širšie krytie poistných rizík bez zvýšenia ceny. Zvýšenú ochranu poskytuje poisťovňa nielen novým klientom, ale pri väčšine noviniek i všetkým existujúcim, ktorí si produkt uzatvorili už v minulosti.

Vo vylepšenom produkte DOM KOMPLET pribudli nové poistné riziká, pri ktorých poisťovňa poskytuje klientom finančné plnenie:

· Nové pripoistenie – Sklo v domácnosti
· Možnosť poistiť trvalo neobývanú nehnuteľnosť
· Rozšírený zoznam poistených predmetov – Lom skla
· Rozšírenie krytia o atmosférické zrážky
· Krytie prepätia na spotrebičoch v domácnosti v rámci dodávky elektrickej energie
· Znížená rýchlosť vetra pre víchricu
· Rozšírenie územnej platnosti krádeže a straty osobných dokladov na všetky štáty EÚ
· Bonus za bezškodový priebeh
· Možnosť poistenia bez spoluúčasti
· Zjednodušenie výpočtu poistnej sumy na základe znaleckého posudku
· Zvýšenie možnej poistnej sumy pre poistenie zodpovednosti za škodu na 100 000 eur.
Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti DOM KOMPLET je teraz navyše možné uzatvoriť aj online, priamo z pohodlia vášho domova. Súčasťou aktuálnej kampane je až 45-percentná zľava z ceny poistného. Online poistenie si môžu klienti uzavrieť na internetovej stránke www.aegondirect.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Poistná udalosť v zahraničí. Čo všetko by ste mali mať pred cestou v poriadku? Urgentné príjmy hlásia nárast vážnych zranení detí na trampolíne – z takýchto úrazov môžu vzniknúť trvalé následky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.