Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. novembra 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Peter Sasín a Jozef Banáš ukážu ľuďom cestu ku šťastiu

BRATISLAVA 18. novembra 2015 (WBN/PR) – Špičkový neurolingvistický tréner Peter Sasín, ktorého kniha Triumf okamžite zaznamenala veľký úspech a onedlho sa okrem slovenských a českých kníhkupectiev objaví na pultoch aj v ruskom, poľskom a nemeckom vydaní a obľúbený slovenský spisovateľ a spíker Jozef Banáš, ktorý nedávno vydal voľné pokračovanie svojho prvého bestselleru Idioti v politike, sa rozhodli spojiť svoje sily, aby ľuďom ukázali cestu k šťastnejšiemu a kvalitnejšiemu životu. Dvaja originálni autori sa o to pokúsia počas celodenného seminára s názvom Kód šťastia, ktorý sa uskutoční v nedeľu 22. novembra od 10.00 do 18.30 v bratislavskom Hoteli Gate One, kde spoločne predstavia niekoľko podnetov a konkrétnych nástrojov na znovuobnovenie a aktivovanie životného šťastia a vysvetlia, prečo známe pozitívne myslenie niekedy nefunguje a aké sú nevedomé limity, ktoré nás pri pozitívnom myslení brzdia.

Nedeľný program bude rozdelený na dve časti. Doobeda sa slova ujme Jozef Banáš, ktorý prehovorí o tom, prečo dnes ľudia v našej západnej kresťansko-materialistickej civilizácii postrádajú napriek materiálnemu bohatstvu šťastie. Známy autor sa rozhovorí aj o hriechu a o strachu a jeho vplyve na duševné zdravie človeka. Svoju prednášku obohatí tiež zážitkami z návštevy najšťastnejšieho kráľovstva na svete – Bhutánu a prezradí poslucháčom svoj recept na to, ako nastúpiť na vlastnú cestu za šťastím.

V poobedňajšom bloku vystúpi Peter Sasín, ktorý sa rozhovorí o šťastí ako o modele správania, priblíži poslucháčom, ako si do života vohnať explózie mikrozázrakov a vysvetlí princípy instatnej karmy. Vo svojej prednáške sa tiež nevyhne využitiu princípov neurolingvistického programovania v praxi a návštevníkom priblíži jednotlivé techniky a cvičenia, ktoré im pomôžu dostať sa do kontaktu so sebou samým.

„V tento jeden deň zomrie mnoho starých ja a z nášho seminára odídu noví ľudia,“ tvrdí o projekte Peter Sasín.

Sasín a Banáš nezávisle od seba zmenili život už tisíckam ľudí. Nad tým, že spoja svoje životné skúsenosti a vedomosti, dvojica vraj dlho nerozmýšľala.

„Videl som už kopec skvelých rečníkov, no keď som zrazu sedel na prednáške Jožka Banáša, vyrazil mi dych. Počas jeho prednášky som doslova zabudol na čas a pochopil som, ako ma dokáže svojimi znalosťami inšpirovať. Vtedy prišla myšlienka spraviť niečo spolu. Cítil som, že keď sa spojíme, môže vzniknúť niečo výnimočné. Som šťastný, že sme narazili práve na Jožka, lebo to, čo my v rámci akadémie učíme, vie krásne vysvetliť na základe svojich životných skúseností,“ vysvetlil Sasín.

„Ja mám veľkú úctu a rešpekt voči komukoľvek, kto sa o niečo zaujíma, kto chce niekam kráčať a chce na sebe pracovať. To bol vlastne dôvod, prečo som prijal Petrovu ponuku. Hovoril som si, že to je tá pravá cesta,“ poznamenal Jozef Banáš. „Všetci sme Bohovia, máme tú kapacitu, len sa toho bojíme. Strach je to, čo nás limituje, takže sme sa s Petrom rozhodli hľadať spôsoby, ako sa od neho oslobodiť. Keď som ho prvýkrát stretol, uvedomil som si, že vlastne obaja robíme, hovoríme, píšeme a snažíme sa o to isté, že je medzi nami symbióza, len s tým rozdielom, že on hovorí tie veci trošku odbornejšie a ja zas literárnejšie. Obaja však veríme v ten istý princíp: čo máš v hlave, tým si. Teším sa na to, čo spolu dokážeme. V nedeľu to bude také prežívanie spoločnej radosti,“ podotkol Banáš.

Seminár je určený každému, kto je odhodlaný na sebe pracovať. „Je to projekt, ktorý dá ľuďom postrehy a skúsenosti a dá im do rúk nástroje, ako si to šťastie zažiť. Je to ako taká návesť na diaľnici, že choďte tadiaľto,“ približuje Sasín. „Budeme sa zaoberať aha momentmi a wau efektmi, poskytneme ľuďom jednoduché príklady, aby usúdili, že to šťastie skutočne nie je nič, čo sa pohybuje tam vonku nezávisle na človeku, ale že je to vnútorný job a ide hlavne o to, čo začnete robiť inak ako doteraz. Chceme, aby si všetci uvedomili, že ak budú stále robiť to isté, stále budú dosahovať tie isté výsledky,“ vysvetľuje známy inšpirátor.

Neváhajte a odhaľte fungujúce princípy šťastia, zlepšite svoje vzťahy, zbavte sa iracionálneho strachu a získajte účinné nástroje, ako si rýchlo zlepšiť svoj emočný stav. Doprajte si viac flexibility a nadhľadu a staňte sa väčšou inšpiráciou pre ľudí vo svojom okolí. Vďaka Petrovi Sasínovi a Jozefovi Banášovi máte jedinečnú možnosť spoznať princípy, ktoré ovláda menej ako jedno percento ľudí na tejto planéte. „Poďme spoločne tento svet urobiť ešte o kúsok lepším,“ zhodujú sa motivátori.

Peter Sasín a Jozef Banáš spojili svoje sily a pripravili spoločný projekt s názvom Kód šťastia, ktorý verejnosti predstavia v Bratislave dňa 22. novembra 2015 v priestoroch hotela Gate One. Viac informácií o projekte, ale aj o prednášajúcich nájdete na www.kodstastia.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

sq

K téme

Smolenický zámok pozýva na ochutnávku exkluzívnej zámockej medoviny Dizajn štúdio ÚĽUV : Kresba v priestore. Výstava predstavuje diela tvorcov, ktorých spája hľadanie výtvarných polôh drôtu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.