Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. decembra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Perla Ružinova už vypredala takmer štvrtinu bytov 2. etapy

BRATISLAVA 11. decembra – Predaj pokračovania mestského rezidenčného projektu Perla Ružinova, nachádzajúceho sa na rozhraní Ružinova a Prievozu, patrí k veľmi úspešným, aj s ohľadom na fázu, v akej sa stavba aktuálne nachádza a kedy bol spustený samotný predaj bytov.

Hoci sú zatiaľ vidieť len základy a dokončenie hrubej stavby je naplánované na koniec roka 2015, predalo sa už viac ako 20 % z celkovej ponuky bytov a apartmánov v druhej etape projektu. Prvá etapa dopredáva posledné dva byty. Čo teda stojí za úspechom jedného z najväčších rezidenčných komplexov v Bratislave?

„Predaju napomáha hlavne bezkonkurenčná cena bytov, ktorá sa nachádza na úrovni projektov s ponukou štartovacích bytov. V kombinácii s vyhľadávanou a veľmi obľúbenou bratislavskou lokalitou, ktorá ponúka všetku potrebnú občiansku vybavenosť sa byty predávajú takpovediac z papiera“ hovorí Ing. Filip Jamriška, Perla Ružinova, s.r.o Predpredaj z papiera funguje pri projektoch, kde má kupujúci dôveru v developera. Napríklad v prípade úspešnej realizácie a predaja prvej etapy projektu či iných projektov. Skrátka, skúsenosti a referencie. Ďalším dôvodom veriť v úspešné dokončenie stavby už počas predpredaja, kedy ešte stavbu nie je vidno, je aj projektové financovanie, respektíve bankové financovanie. Ak projektu veria banky, kupujúci sa nemusí obávať“ dodáva Ing. arch. Michal Zajíček, analytik realitného trhu zo spoločnosti LEXXUS.

Okrem dostupnej ceny, zvyšujú záujem o byty rekordne nízke úrokové sadzby hypoték. Byty sa v druhom bratislavskom okrese predávajú za 1 913  s DPH / m2, Perla Ružinova za 1 870  s DPH / m2.

O projekte
Dve veže Rubín a Zafír spolu ponúkajú 162 bytových jednotiek, pričom na každom poschodí sa nachádza šesť 2- až 4-izbových bytov, každý s vlastným balkónom. Čoskoro bude v predaji aj tretia veža – Smaragd.

Najväčší záujem je o 3-izbové byty. Všetky byty sú dostupné v rôznych úrovniach štandardu a približne rok sa bude ponúkať možnosť kúpy v štádiu holobyt. Dispozície bytov sú riešené tak, aby bola oddelená denná časť bytu od nočnej časti s hygienickým zázemím a poskytovali dostatok úložných priestorov.

Okrem bytov, sa na prvých dvoch nadzemných podlažiach bude nachádzať 2 000 m2 určených pre obchodnú galériu, čím sa rozšíri priestor pre nové prevádzky a služby zvyšujúce komfort bývania. Výstavbou druhej etapy vznikne ďalší vnútro areálový blok, s oddychovou pešou zónou so zeleňou.

Viac informácií na: www.perlaruzinova.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Tesco na Slovensku ďalej rastie: V petržalskej Galérii otvárajú ďalšie obchody Selaví oslavovalo Sauvignon Blanc Day

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.