Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Pápež jazdí na biopalivo

BRATISLAVA 26. septembra – Pápež František si už s veľkou pravdepodobnosťou získal aj srdcia environmentálnych aktivistov. Pred pár dňami vymenil svoje staré auto za ešte starší model Renault 4, ktorý je ale výnimočný tým, že jazdí na biopalivo.

Pápežská vatikánska garáž má nový prírastok. Nejde však o žiaden luxusný model, ale Renault z roku 1984, ktorým pápež nahradil svoj doterajší Ford Focus.

Renault je darom od reverenda Renza Zoccu, ktorý vie o pápežovom environmentálnom postoji, preto mu hrdo oznámil, že auto s 305 775 kilometrami na tachometri jazdí na biopalivo. Dvadsaťročné auto nie je nepriestrelné a výbavou i rokom výroby plne korešponduje s pápežovým presvedčením o skromnom živote v službe cirkvi

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Kozmon, Lechan, Procházka aj Manga. 4 autori a 4 čerstvé novinky Halloweenske tekvice zoženiete priamo v Auparku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.