Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júna 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Padol už jedenásty tohtoročný jackpot v hre JOKER

BRATISLAVA 18. júna – V nedeľu sa usmialo šťastie na hráča, ktorý uzatvoril v Žilinskom kraji stávku v hre LOTO a zvolil si aj doplnkovú hru JOKER. Práve tá ho potešila. „Šťastný hráč vyhral príjemných 47 262,11 eura. Ide už o jedenásty tohtoročný jackpot, ktorý padol v doplnkovej hre JOKER,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe. Dodal, že zároveň ide o štvrtý najvyšší jackpot, aký padol tento rok v hre JOKER. „Zatiaľ najvyšší tohtoročný jokerový jackpot padol vo februári. Išlo o rekordnú výhru 203 709 eur,“ uviedol hovorca. Vyhral ju hráč, ktorý uzatvoril lotovú stávku s doplnkovou hrou v Nitrianskom kraji. V rebríčku potom nasledujú výhry v hodnote 81 610 eur a 57 991 eur. Podať si tip v hre LOTO alebo LOTO 5 z 35 spolu s doplnkovou hrou JOKER sa teda naozaj oplatí.

Hra JOKER je doplnková hra k hrám LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.

JOKER teraz môže stáť aj za fantastickou výhrou v hre LOTO. „Do 4. júla sa hrá prémiová hra LOTO. Prémiu 2 000 000 eur získa hráč, ktorý vyhrá jackpot v jednom z dvoch ťahov hry LOTO a na svojej stávke bude mať zvolenú aj hru JOKER,“ uviedol Čépe. Práve posledné číslo z jokerového šesťčíslia rozhodne, či si hráč k jackpotu pripíše aj dvojmiliónovú prémiu. Ak sa vyžrebované číslo na tejto pozícií zhoduje s tým na potvrdení o stávke, môže sa hráč tešiť z neuveriteľnej výhry.

Na hre o prémiu sa zúčastnia všetky stávky, ktoré v prémiovom období splnia dané herné podmienky: stávka na jedno žrebovanie hry LOTO musí obsahovať aspoň jeden tip s doplnkovou hrou JOKER. Takáto stávka vyjde hráča na 1,05 eura. „V prvom ťahu hry LOTO sa aktuálne hrá o 3 281 236,33 eura a v druhom ťahu o 751 056,53 eura. Jackpot v prvom ťahu spolu s prémiou môže priniesť niektorému z hráčov neuveriteľnú výhru – viac ako 5,2 milióna eur. Takáto výhra by sa zaradila na tretie miesto v poradí výhier, ktoré vyplatila spoločnosť TIPOS svojim hráčom,“ dodal Čépe. Na prvom mieste v rebríčku vyplatených výhier stále „kraľuje“ výhra z roku 2009, kedy hráč vyhral v hre LOTO vyše 11 mil. eur. Druhé miesto v poradí zatiaľ patrí jackpotovej výhre v hre EUROMILIÓNY vo výške takmer 7,8 mil. eur, ktorú TIPOS vyplatil vlani.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Historický úspech, ktorý pomôže deťom v núdzi! Na charitatívnej dražbe Kiwanis bábik padol rekord Školy na zelenú dostali opäť zelenú

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.