Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. mája 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Padol deviaty tohtoročný jackpot v hre LOTO 5 z 35

BRATISLAVA 21. mája – Národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala po nedeľnom žrebovaní hry LOTO 5 z 35 už deviaty tohtoročný jackpot. „Výhru v prvom poradí vo výške 12 189,43 eura si na svoj účet bude môcť pripísať hráč, ktorý uzatvoril stávku v Banskobystrickom kraji,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS Rastislav Čépe.

Doteraz najvyšší jackpot v hre LOTO 5 z 35 zaznamenali v spoločnosti TIPOS 19. februára 2012. „Išlo zároveň o prvý tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO 5 z 35. Bol rekordný, mal hodnotu
118 581 eur,“ pripomenul Čépe.

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 pribudla aj doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura vyjde hráča len na 2,15 eura.

Hra JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.

TIPOS zatiaľ eviduje osem tohtoročných jokerových výhier v prvom poradí. Prvá padla vo februári a bola rekordná – 203 709,41 eura. Vyhral ju hráč, ktorý uzatvoril stávku v hre LOTO s doplnkovou hrou v Nitrianskom kraji. Rozhodnúť sa pri uzatváraní lotovej stávky pre doplnkovú hru JOKER sa teda naozaj oplatí.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Historický úspech, ktorý pomôže deťom v núdzi! Na charitatívnej dražbe Kiwanis bábik padol rekord Školy na zelenú dostali opäť zelenú

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.