Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. novembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Online agregátor jedla DajmeJedlo.sk spustil ostrú prevádzku

BRATISLAVA 22. novembra – Tomáš Čupr, zakladateľ Zľavomatu, najväčšieho zľavového portálu na Slovensku prichádza s novou službou. Projekt DajmeJedlo.sk – sofistikovaný agregátor online objednávok jedla z reštaurácií – dnes spustil svoju ostrú prevádzku.

„DameJidlo.cz sa v Čechách mimoriadne osvedčilo. Mesačne vybavíme viac ako 80 tisíc objednávok a drvivú väčšinu z nich k absolútnej spokojnosti našich zákazníkov,“ hovorí Tomáš Čupr, zakladateľ projektu. „Slovensko je logicky našim ďalším krokom. Chceme priniesť do tohto biznisu kvalitu a osvedčené postupy.“

DajmeJedlo.sk, ktoré dnes združuje približne 65 podnikov hlavne v Bratislave a ďalších slovenských mestách, predstavuje jedinečnú možnosť ako sa dostať ku kvalitnému jedlu, podľa predstáv klienta, bez varenia a bez opustenia pohodlia kancelárie či domova.

„Najväčšími obavami našich budúcich zákazníkov sú: či im jedlo bude chutiť a či príde včas,“ hovorí riaditeľ slovenskej časti projektu Filip Znamenák. „Obe obavy sme odstránili našou Garanciou kvality a zákazníckymi hodnoteniami. Každému, komu jedlo nechutilo alebo bolo dodané neskoro alebo vôbec, poskytneme odškodnenie. Navyše hriešnikov spomedzi reštaurácií vylúčime z našich radov.“

DajmeJedlo.sk však nie je len agregátorom online donášky. Vďaka interaktivite, hodnoteniam reštaurácií a vernostnému systému je plnohodnotným partnerom registrovaných užívateľov vo svete reštaurácií.

Portál tiež predstavuje pre reštaurácie jedinečnú možnosť naplno využiť kapacity svojej kuchyne bez obsadenia drahocenného priestoru na sedenie.

„V krátkej budúcnosti prinesieme na Slovensko vlastný rozvoz a garanciu donášky do šesťdesiatich minút,“ sľubuje Znamenák.

„Chceme, aby nami privezené jedlo nebolo chápané ako náhradná rýchlovka na zasýtenie, ale ako plnohodnotné raňajky, obed či večera,” uzatvára Čupr.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.