Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. septembra 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Od dnes môžete hlasovať za najlepšie komunikujúce spoločnost

Dnes bolo spustené hlasovanie verejnosti, v ktorom môžu dať Slováci hlas spoločnosti, s ktorou majú najlepšie skúsenosti v oblasti komunikácie.

BRATISLAVA 12. septembra – Internetové hlasovanie v projekte Hermes Komunikátor roka 2016 už prebieha na web stránke www.cenyhermes.sk a potrvá do 12. októbra. Spoločnosti, za ktoré môžu Slováci hlasovať sú rozdelené do štyroch kategórií: Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Telekomunikácie a Obchodné reťazce.

„Verejnosť bude mať možnosť hlasovať od 12. septembra do 12. októbra za spoločnosť, s ktorou mala najlepšiu skúsenosť v oblasti komunikácie. Hlasovať bude možné online na web stránke www.cenyhermes.sk. Víťaznú spoločnosť budeme vyhodnocovať v rámci každej kategórie samostatne. Okrem toho určíme jedného samostatného víťaza Ceny verejnosti 2016 za všetky kategórie spolu, “ vyjadrila sa Jana Matovičová z agentúry Made in Media, ktorá anketu organizuje.

Dajte hlas inštitúcii, s ktorou máte najlepšie skúsenosti v oblasti komunikácie a vyhrajte víkendový pobyt v hoteli Grand Matej**** v Banskej Štiavnici, víkendový pobyt pre 2 osoby v penzióne Vesna v Novom Smokovci alebo iPad mini 2.

Okrem hlasovania verejnosti rozhodne o najlepšie komunikujúcej inštitúcii aj výsledok kvantitatívneho prieskumu spoločnosti MEDIAN SK a to v kategóriách: Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Telekomunikácie a Obchodné reťazce.

Priebeh prieskumu zhodnotil vedúci projektových manažérov MEDIAN SK, Ing. Luděk Rambousek: „V krátkom čase budeme mať spracované a vyhodnotené odpovede respondentov z kontinuálneho prieskumu (aktuálne zbierané za viac ako osem mesiacov tohto roka). Už máme určité indície, do akej miery sa výsledky verejného hlasovania budú zhodovať s výsledkami reprezentatívneho prieskumu, to však pochopiteľne ešte nemôžem konkretizovať.“

Novinkou tohto ročníka je ocenenie Cena agentúry 2016. Spoločnosti majú možnosť prihlásiť svoje projekty do nasledujúcich kategórií: Krízová komunikácia, Starostlivosť o klienta, Najlepší interiér predajného priestoru, Najefektívnejšie využitie nových médií, Inovatívny marketingový prístup, Interná komunikácia. O víťazoch tejto ceny v jednotlivých hodnotených kategóriách rozhodne organizátor.

Prihlásiť projekt je možné najneskôr do 30. septembra 2016. Výsledky súťaže vyhlási organizátor 27. októbra 2016 v Bratislave.

***
O PROJEKTE

HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA 2016 je jediné ocenenie pre najlepšie komunikujúcu inštitúciu v Slovenskej republike so zákazníkom. Viac info na www.cenyhermes.sk.
Odborným garantom projektu je Prof. PhDr. Pavel Horňák, PhD., vedúci Katedry marketingovej komunikácie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, Ing. Jindřich Bardon, analytik výskumu sr., Slovenský rozhlas RTVS a Ing. Luděk Rambousek, vedúci projektových manažérov, MEDIAN SK, s.r.o.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Matej Ftáčnik preberá vedenie slovenského Vacuumlabs ako nový CEO Mágia, tajomno a fantastika. Slovania vyšli ako kniha

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.