Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. októbra 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Objavte najnovšie trendy pre vašu kúpeľňu s BAUHAUS-om

BRATISLAVA 19. októbra – Kúpeľňa predstavuje v našich bytoch a domoch jednu z najfrekventovanejších miestností s najväčšou vyťaženosťou v ranných a večerných hodinách. Zefektívnite svoj čas vo svojej kúpeľni a tešte sa na úžitok, ktorý vám prináša. Čas na obmenu kachličiek, sanity, či príslušenstva? BAUHAUS, špecialista pre dielňu, dom a záhradu, prináša jedinečné riešenia a nápady pre vaše komfortné bývanie. Objavte moderné riešenia pre svoj príbytok.

Dizajnové riešenia
Kúpeľňové komponenty, nábytok i sanita podliehajú, pre časté mechanické užívanie, postupnému opotrebovaniu a zhrdzaveniu. Pre dokonalý účinok a úžitok je ich preto po čase potrebné vymeniť. Neustále sa vyvíjajúce trendy vďaka svojej modernizácii nielen skrášľujú, ale zároveň i zefektívňujú naše bývanie a kúpeľňu. Široké spektrum farieb a zariadenia od podlahových krytín, cez obkladačky až po keramické vybavenie otvára dvere kreativite a komfortu nášho bývania. Atmosféru pohody a relaxu interiéru vdýchnu voľne stojace vane, či dizajnové sprchovacie kúty.

Ako však správne na výber sanity a obkladov? Odborník z veľkopredajne BAUHAUS, Matúš Bednár odporúča: „Obklady do kúpeľne si vyberajte podľa farby, alebo štruktúry. Pri farebnosti môžete staviť aj na akcenty a objaviť tak široký výber dekoračných obkladačiek. Samotná montáž, či výmena obkladačiek nie je náročná, vyžaduje si však spoľahlivé produkty v podobe lepidla, či spoľahlivého stmeľovača. Pri výbere netreba zabúdať na čistotu tvarov a detailov.“ Vďaka štýlovým obkladom dodáte kúpeľňovému priestoru neopakovateľnú energiu, ktorú oceníte nielen počas rannej hygieny.

Kúpeľňové komponenty nielen na mieru
Výber kúpeľňového nábytku, umývadiel a batérií nie je vždy ľahký a neraz si vyžaduje rady skúsených a špecializovaných odborníkov. Veľkopredajňa BAUHAUS v rámci svojho širokého portfólia tovaru a služieb a špecializovaného oddelenia SVET KÚPEĽNÍ ponúka nielen množstvo kvalitných a produktových riešení pre každú kúpeľňu, ale i odborný personál. Pri správnom výbere tak následne nie je potrebné finančne náročné vyhotovenie komponentov na mieru. Matúš Bednár radí: „Široké spektrum výberu produktov v rozličných cenových reláciách s diferentným dizajnom a rozmermi umožňujú jedinečný výber nábytku pre všetkých zákazníkov. Sprievodné funkcie následne zabezpečujú nenahraditeľný komfort a relax bývania.“

Kúpeľňový svet plný najnovších trendov
Špecializované oddelenie SVET KÚPEĽNÍ ponúka nielen kompletné riešenia novej kúpeľne, ale otvára dvere súčasným trendom v oblasti vybavenia sanity, techniky a doplnkov. „Jedným z aktuálne najvyhľadávanejších a opakujúcich sa trendov je napríklad kúpa samostatne stojacich vaní, s ktorými zažijete radosť z kúpeľa vo voľnom priestore, ako i preferencia zabudovaných vaní. Ďalej sú to štvorkruhové, alebo päťuholníkové sprchovacie kúty s jednoduchou montážou a rozmanitosťou využívania,“ hovorí Matúš Bednár, odborník BAUHAUS. „Medzi zákazníkmi sú rovnako stále vyhľadávané masážne a hydromasážne sprievodné funkcie a doplnky v prírodnom dizajne,“ dodáva.

BAUHAUS radí: Efektívna výmena kúpeľňových obkladačiek krom za krokom:

• Pomocou uhlovej brúsky alebo vŕtačky s frézou odstráňte maltu okolo poškodenej obkladačky.
• Opatrne rozbite obkladačku kúsok po kúsku pomocou kladiva a sekáča a odstráňte zvyšky malty. Potom naneste disperzné lepidlo na obkladačku pomocou ozubenej stierky na zadnú stranu obkladačky i na podklad a uložte obkladačku na lepidlo (následne upravte a pritlačte).
• Po vytvrdnutí lepidla, ako záverečný krok, vyškárujte obkladačku dookola.

Navštívili ste už veľkopredajňu BAUHAUS? Špecializované oddelenie SVET KÚPEĽNÍ čaká na Vašu návštevu!

O spoločnosti Bauhaus

BAUHAUS je špecializované centrum pre dielňu, dom a záhradu, najvýznamnejší medzinárodný obchodný koncern. S viac ako 250 špecializovanými centrami pre dielňu, dom a záhradu v 19-tich európskych krajinách (Slovensko, Česká republika, Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Chorvátsko, Island, Maďarsko, Nórsko, Slovinsko, Španielsko, Bulharsko, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko a Luxembursko) je BAUHAUS jeden z najväčších a najúspešnejších obchodných podnikov na trhu v Európe. Obrovský výber siaha od skrutkovača až k elektrickej vŕtačke, od profilového dreva až k ekologickým lakom, od kobercov až ku sprchovací kabíne. Mimoriadny dôraz pritom BAUHAUS kladie na kvalitu ponúkaných produktov.

www.bauhaus-sk.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Zachyťte krásy slnečného leta a zapojte sa do medzinárodnej fotografickej súťaže #summerspiration s Answear.sk GLAMI Trendy: Horúce módne kúsky letnej sezóny 2022

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.