Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. januára 2017 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Novým konateľom Gebrüder Weiss Slovensko sa stal René Stranz

SENEC 24. januára 2017 – V spoločnosti Gebrüder Weiss Slovensko prevzal štafetu po Markusovi Jelleschitzovi ďalší Rakúšan René Stranz. Pán Stranz doteraz pôsobil na pozícii vedúceho logistických riešení, a zároveň vedúceho pobočky Senec.

René Stranz má bohaté skúsenosti v Gebrüder Weiss Slovensko, keďže bol zodpovedný za vedenie celej operatívnej jednotky so 60 zamestnancami a administratívnej časti logistiky, ktorú tvoril tím 7 ľudí. Zároveň prevzal činnosti spojené s vedením pobočky v Senci, kde mal na starosti operatívne oblasti, akými sú logistické riešenia, pozemné prepravy a ich rozvoj. Od januára 2017 už šéfuje všetkým pobočkám, medzi ktoré patria aj Prešov, Bytča, či Zvolen, v ktorých pracuje celkovo približne 150 zamestnancov.

K svojmu novému kariérnemu obdobiu sa Stranz vyjadruje nasledovne: „V najbližšej dobe by som rád otvoril tému budúcej stratégie a smerovania GW Slovensko s mojimi tímovými vedúcimi. Chceme sa spoločne sústrediť na ďalší rozvoj najsilnejších zákazníckych odvetví, ktorými sú High Tech a Automotive. Zároveň chceme pokračovať v excelentne poskytovaných službách, medzi ktoré patria zberná a colná služba, Value Added Services, Shared Service aktivity, či námorná a letecká preprava. Zvlášť by som dal do popredia nové trendy, ktorými sú pre nás rozvoj B2C riešení a e-commerce. V rámci spomínanej oblasti B2C by sme sa radi stali číslom 1na slovenskom trhu, a to vďaka novému veľkému hráčovi na trhu (otvoreniu závodu Jaguar Landrover), ktorým sa pre nás otvárajú nové možnosti pre zintenzívnenie aktivít v automotive oblasti.“

René Stanz nastúpil do Gebrüder Weiss ešte v septembri 2007 v rámci Trainee programu v Maria Lanzendorfe. Od októbra 2014 pôsobí na pobočke v Senci.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

SARIO spája slovenské firmy so svetom online! Huawei Technologies Slovakia, s.r.o. má nového generálneho riaditeľa

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.