Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. marca 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Novým CRO poisťovacej divízie ING je Frederick Lathioor

BRATISLAVA 20. marca – K 1. marcu 2013 nastúpil do poisťovacej divízie ING (zahŕňa spoločnosti ING Životná poisťovňa, ING Dôchodková správcovská spoločnosť a ING Tatry-Sympatia) na pozíciu Chief Risk Officer Frederick Lathioor. Jeho hlavnou zodpovednosťou bude riadenie poistných a operačných rizík v poisťovacej časti ING v Českej republike a na Slovensku. Frederick taktiež bude členom predstavenstva spoločnosti.

Celým menom Frederick Louis Lathioor (35) vyštudoval aplikovanú ekonómiu na Katholieke Universiteit v belgickom Leuvene. V roku 2003 nastúpil na oddelenie riadenia rizík v belgickej poisťovacej divízii ING. Od septembra 2007 do októbra 2010 pôsobil ako risk manažér v regionálnej centrále poisťovacej divízie ING pre strednú Európu a jej ďalšie časti, ktorá sídli v holandskom Amsterdame. Do Českej republiky a na Slovensko prichádza Frederick z Maďarska, kde zastával pozíciu výkonného riaditeľa v spoločnosti ING Regional Actuarial Services. Frederick hovorí holandsky, anglicky a francúzsky.

„Pozícia Chief Risk Officer pre poisťovaciu divíziu ING v Českej a Slovenskej republike je pre mňa veľmi zaujímavou príležitosťou. Pred sebou mám niekoľko výziev v podobe regulatórnych opatrení Európskej únie a zamerať sa chcem taktiež na ďalšie posilňovanie interného tímu riadenia rizík,“ uviedol ku svojmu menovaniu Frederick Lathioor.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Spojená škola v Šali: Krok do budúcnosti s moderným vzdelaním a širokou škálou odborov ZSSK prevezie retro autá v rámci rely 500km Slovenských. Užite si legendárne preteky zblízka ako spolujazdec v historickom aute

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.