Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. decembra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový vernostný program pre zamestnancov IKEA Group

BRATISLAVA 19. decembra – Spoločnosť IKEA Group sa snaží vybudovať si dlhodobé vzťahy so svojimi zamestnancami, ktorí sú vnútornou silou a dôležitým faktorom jej úspechu! Prostredníctvom vernostného programu IKEA Group pod názvom Tack!, dostanú všetci zamestnanci, po splnení podmienky odpracovania piatich za sebou nasledujúcich fiškálnych rokov v spoločnosti IKEA, príspevok k svojmu individuálnemu dôchodkovému sporeniu. Postupovať sa pri tom bude podľa základného princípu, podľa ktorého sa dôchodok začne zamestnancovi vyplácať po dosiahnutí bežného dôchodkového veku.

„Švédske slovo ‚tack‘ znamená ‚ďakujem‘. Prostredníctvom tohto programu by sme chceli ukázať, ako si ceníme lojalitu našich zamestnancov a to, ako prispievajú k úspechu spoločnosti IKEA. Tento program sa inšpiroval návrhom Ingvara Kamprada podeliť sa so všetkými našimi spolupracovníkmi o naše úspechy v IKEA. Každý z nich, nezávisle od pozície v spoločnosti, prispieva a je dôležitý pre náš neustály rast,“ hovorí generálny riaditeľ a prezident spoločnosti IKEA Group Peter Agnefjäll.

Naše princípy odmeňovania sú spravodlivé a jednoduché. Všetci, ktorí sú v rovnakej krajine zamestnaní na plný úväzok, dostanú rovnakú sumu, nezávisle od toho, na akom oddelení a v akej pozícii pracujú a aký je ich plat. Tí, ktorí u nás pracujú na čiastočný úväzok, dostanú odmenu, ktorá bude zodpovedať počtu hodín v ich úväzku.

Tack! – vernostný program IKEA Group, sa spúšťa len niekoľko mesiacov po zavedení programu One IKEA Bonus, ktorý je zameraný na bonusy závislé od výkonu a platovej úrovne jednotlivca a ktoré sa vyplácajú každý rok, pokiaľ sa dosiahnu stanovené ciele. „Veríme, že tieto dva programy posilnia povesť spoločnosti IKEA ako vynikajúceho zamestnávateľa nielen teraz, ale aj v budúcnosti,“ hovorí Peter Agnefjäll.

Každoročne určíme výšku sumy, ktorú venujeme na program Tack!. Na rozbehnutie programu bol vyčlenený počiatočný vklad 100 miliónov.

Predpokladom k príspevku na tento program však je, aby sme dosiahli plánovaný výsledok, ktorý si IKEA vytýčil. IKEA začne so zavádzaním vernostného programu Tack! v súlade so zákonmi a predpismi jednotlivých krajín.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Internetový seriál Kavej vyšiel ako nový príbeh a v knižnej podobe

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.