Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. septembra 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový prepínač Dell S6000 prináša až 50 % úsporu energie

BRATISLAVA 2. septembra – Dell uviedol na trh nový rad sieťových prepínačov S6000 pre dátové centrá a výpočtové strediská. Nové prepínače integrujú fyzickú a virtuálnu infraštruktúru, znižujú spotrebu energie až o 50 % v porovnaní s predchádzajúcou generáciou a prinášajú najvyššiu hustotu portov pre rackový modul veľkosti 1U. Platforma S6000 tiež prináša podporu softvérovo definovaných sietí a virtualizácie prostredníctvom VMware NSX.

„Možnosti virtualizovaných prostredí sa neustále zväčšujú, zatiaľ čo rozširovanie fyzického prostredia je limitované napríklad energetickou spotrebou. Práve tieto nové výzvy a trendy boli ovplyvnili vývoj prepínačov S6000,“ povedal Ondrej Bačina, Enterprise Brand Manager spoločnosti Dell.

Prepínače S6000 sú vybavené 32 portami s rýchlosťou 40 GbE alebo 96 portami s rýchlosťou 10 GbE, ktoré je možné ďalej rozšíriť o osem 40 GbE portov v prípade rack konštrukcie veľkosti 1RU. Zariadenie dosahuje výkon 2,56 Tbps, dvakrát viac ako prepínače pre rack rozvádzače rovnakej veľkosti. Dell S6000 je certifikované Dell Fresh Air zariadenie, ktoré umožňuje kombinované chladenie pomocou okolitého vzduchu. Náklady, ktoré by sa inak využili na energie tak môžu prevádzkovatelia dátových centier využiť efektívnejšie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Tauris postavil v Košiciach moderné logistické centrum. Zefektívni distribúciu, zníži dopad na životné prostredie a zlepší pracovné podmienky pre zamestnancov Slovákov poteší nový český prémiový ležiak Krušovice Bohém

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.