Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. mája 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový člen predstavenstva spoločnosti DATALAN, a.s.

BRATISLAVA 29. mája – Spoločnosť DATALAN, a.s. rozširuje predstavenstvo spoločnosti. Novým členom predstavenstva sa s platnosťou od 16.5. 2015 stal doterajší člen manažmentu spoločnosti Ľuboš Petrík. Ľuboš bude primárne zodpovedný za stratégiu a rozvojové aktivity v odvetví samosprávy na slovenskom aj českom trhu.

Predstavenstvo spoločnosti budú tvoriť 4 členovia:
Michal Klačan – predseda predstavenstva
Marek Paščák – člen predstavenstva
Dušan Gavura – člen predstavenstva
Ľuboš Petrík – člen predstavenstva

Ostatné posty v predstavenstve spoločnosti DATALAN zostávajú bez zmeny. Vo funkcii predsedu predstavenstva spoločnosti pôsobí Michal Klačan, zodpovedný za akvizície, rozvojové aktivity spoločnosti v nových oblastiach a na zahraničných trhoch. Zvyšné posty zastávajú Marek Paščák, ktorý je zároveň generálnym riaditeľom spoločnosti a Dušan Gavura, ktorý je súčasne aj finančným riaditeľom spoločnosti.

Ing. Ľuboš Petrík
Nový člen predstavenstva DATALAN, a.s. zodpovedný za stratégiu a rozvojové aktivity v odvetví samosprávy. V DATALANe pôsobí od roku 2007 – naposledy na pozícii manažéra pre strategické projekty. Úspešne pôsobil na rozsiahlych projektoch informatizácie Ústavného súdu a Generálnej prokuratúry a tiež v jednom z najväčších projektov v oblasti elektronizácie samospráv – Dátové centrum miest a obcí.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Stávková spoločnosť Niké generálnym partnerom po basketbale a hádzanej už aj slovenského volejbalu! Čo rozhoduje pri nákupe nových módnych kúskov? Zmeny v nákupnom správaní Slovákov poznačila pandémia

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.