Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. júna 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Nová obchodná riaditeľka v spoločnosti DATALAN

BRATISLAVA 3. júna – S platnosťou od 1. júna 2014 nastúpila na pozíciu obchodnej riaditeľky v spoločnosti DATALAN, ktorá patrí medzi popredných slovenských poskytovateľov IT služieb, Zuzana Škodová Prochotská. Zuzana je v DATALANe od roku 2012 a k jej hlavným cieľom na novej pozícii patrí rozvoj biznis potenciálu a nových príležitostí, a podpora existujúcich obchodných vzťahov.

Pozíciu obchodnej riaditeľky prevzala Zuzana od Mareka Paščáka, ktorý je od 1. apríla 2014 generálnym riaditeľom spoločnosti DATALAN. „Vážim si dôveru, ktorú do mňa Marek vložil a som presvedčená, že výsledky už v blízkom čase potvrdia, že jeho rozhodnutie bolo správne,“ vyjadrila sa Zuzana.

Zuzana je absolventka Ekonomickej univerzity v Bratislave a pred nástupom do spoločnosti DATALAN získala mnoho skúseností napr. v spoločnostiach Delicom Slovakia, s.r.o. a AutoCont SK, a.s. (predtým versity, a.s., K+K, a.s., ), kde zodpovedala za vedenie bratislavskej pobočky. Počas dvoch rokov v DATALANe pôsobila ako vedúca obchodného oddelenia pre verejný sektor a svojimi profesionálnymi prínosmi v rámci oddelenia i firmy potvrdila kompetencie a schopnosti zastávať náročnú pozíciu a spĺňať aj nadštandardné požiadavky IT trhu. Na novej pozícii bude zodpovedná za kompletné vedenie obchodnej divízie, obchodné výsledky a vzťahy so zákazníkmi.

„DATALAN dlhodobo potvrdzuje svoju pozíciu inovátora a IT lídra na slovenskom trhu, úspešne preniká aj na zahraničné trhy a jeho poznávacím znamením okrem širokého portfólia služieb a produktov je spoľahlivosť, dôvera, osobný prístup a najmä snaha posúvať veci vpred,“ uviedla Zuzana. „V tomto trende budem určite pokračovať, rovnako však považujem za dôležitú aj silnú podporu pre skúsených odborníkov s dobrými nápadmi, ktorí tvoria tím DATALAN.“

O spoločnosti DATALAN, a. s.
Spoločnosť DATALAN pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990 a v súčasnosti je popredným poskytovateľom informačných technológií na Slovensku a v okolitých krajinách. Dôkazom toho je ocenenie IT firma roka, 3. miesto v kategórii Firma roka TREND TOP 2010 a najvýznamnejšie partnerské ocenenia medzinárodných IT spoločností. Hlavnými oblasťami pôsobenia spoločnosti DATALAN sú infokomunikácie, softvér, outsourcing a cloud. Vďaka skúsenému tímu odborníkov, ktorí sú držiteľmi viac než 600 platných odborných certifikátov, spoločnosť úspešne zrealizovala mnohé rozsiahle projekty v oblasti správy dokumentov a informácií, riadenia procesov a spolupráce, optimalizácie IT infraštruktúry, outsourcingu IT a dodávok hardvéru. Prioritou spoločnosti DATALAN je zodpovedné podnikanie a kvalita poskytovaných riešení a služieb, čo potvrdzujú aj európske certifikáty manažérstva kvality ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 a ISO/IEC 27001:2005.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Schneider Electric prináša otvorenú automatizačnú infraštruktúru novej generácie v spolupráci so spoločnosťami Intel a Red Hat Union dbá na zdravie detí, rodičom posiela unikátnu brožúru KOMPAS

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.