Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89366_nicolaus herbal vodka small 676x479.jpg
28. novembra 2018 Zaujímavosti od PRservis.skSITA Diskusia()

Nicolaus Vodka prináša nový produktový rad HERBAL

BRATISLAVA 28. novembra 2018 – V súčasnej dynamickej dobe sa ľudia čoraz častejšie vracajú k prírode, popularita kvalitných prírodných a lokálnych produktov u zákazníkov stále rastie. Známa slovenská značka Nicolaus Vodka nadväzuje na aktuálne trendy a prináša na trh nový rad Nicolaus HERBAL Vodku v dvoch prírodných príchutiach – Baza&Mäta a Horec.  

Nová línia najpredávanejšej slovenskej párty vodky originálnym mixom bylín a extra jemnej vodky odhaľuje spotrebiteľovi dosiaľ nepoznané chute a je vo svojom segmente jedinečná. V čom spočíva jej tajomstvo? V Nicolaus HERBAL Vodke sa stretli v dokonalom spojení jemná striebrom filtrovaná vodka, príjemne aromatické byliny a krištáľovo číra tatranská voda. Obsahuje výlučne čisté prírodné arómy a lahodnú chuť korunuje nižší obsah cukru.

K vytvoreniu nového produktového radu Nicolaus HERBAL Vodky nás motivovali aktuálne trendy a rastúci záujem spotrebiteľa o prírodné produkty,“ vysvetľuje Martin Michelík, brand manažér Nicolaus Vodky. Kampaň, ktorá má produkt priblížiť zákazníkovi, je postavená na originálnom spojení rastlín a hudby.  „Zistenie, že každá rastlina vydáva frekvenciu, a tá určuje výšku zvuku, z ktorej je možné vytvoriť hudbu, je fascinujúce. Preto sme rozvinuli myšlienku, že čistá zábava je všade okolo nás, či sa nachádzate v prírode alebo v tanečnom klube. Nicolaus Vodka je hlavne o neobyčajnej zábave s priateľmi, preto bolo pre nás prepojenie prírody, frekvencie a hudby jasnou kombináciou,“ dodáva.

Komunikácia produktu je postavená na kampani s mottom „Nechaj prírodu zabaviť ťa“. Cieli primárne na mladých ľudí, ktorí radi skúšajú nové veci a radi si užívajú zábavu s kamarátmi. Kampaň je nasadená na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, Youtube a na interaktívnych citylightoch v obchodných centrách.

Nicolaus HERBAL Vodka je už v predaji.

Pozrite si video:

K téme

Majstrovstvá s Klasikom v novej fľaši? Nech sa páči! Nezmeškajte hviezdne obsadenie dvoch operných titulov La traviata a Rusalka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zaujímavosti

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.