Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
104159_klasik_hokej_pr_1280x840_042024_a 676x444.jpg
10. mája 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Majstrovstvá s Klasikom v novej fľaši? Nech sa páči!

10.5.2024 – Majstrovstvá sveta sú sviatkom pre každého fanúšika ľadového hokeja. Tie tohtoročné sa navyše hrajú v susednom Česku a to konkrétne v mestách Praha a Ostrava. Práve v druhom menovanom odštartovali slovenskí hokejisti pôsobenie na majstrovstvách proti hráčom Nemecka a pokračujú zápasmi s Kazachstanom, USA, Poľskom, Francúzskom, Lotyšskom a Švédskom.

Značka Klasik patriaca do portfólia najväčšieho výrobcu liehovín St. Nicolaus sa so športovými aktivitami spája dlhodobo a je známa nejednému fanúšikovi ľadového hokeja. Pretože práve „Klasici“ žijú hokejom a vychutnávajú si atmosféru, ktorú každoročne majstrovstvá prinášajú. Vedia fandiť naplno a tešiť sa z výhry, ale tiež spoločne zdieľať prehry.

Nie je preto prekvapením, že značka Klasik chcela s prichádzajúcimi majstrovstvami potešiť svojich fanúšikov novinkou. Tou je celkom nová moderná fľaša s atraktívnym dizajnom, s ktorou si „Klasici“ užijú majstrovstvá ešte viac, pričom vo vnútri zostáva overená chuť v mnohých obľúbených príchutiach.

Chcete si tento rok tiež vychutnať hokejovú atmosféru s Klasikom? Nech sa páči! Obľúbenú značku v novej fľaši nájdete v predajniach po celom Slovensku.

Informačný servis

K téme

V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry Leto plné športu s televízormi Samsung s rozlíšením 8K

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.