Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. apríla 2013 PR správyCestovný ruch od PRservis.skSITA Diskusia()

Nezabudnuteľná dovolenka v REITERS FINEST FAMILYHOTELI

BRATISLAVA 29. apríla – Jedinečný hotel pre rodiny s deťmi, ktorý v sebe spája luxus wellness hotelov a dokonalý all inclusive servis rodinných hotelových rezortov. Majiteľ Reiters Reserve (ktorého súčasťou je aj detský hotel FINEST FAMILYHOTEL****S) Karl J. Reiter, sústreďuje svoju pozornosť predovšetkým na pohodu a komfort malých i veľkých hostí. Medzi jednu z výnimočností tohto skvelého hotela, patrí aj oddelená SPA zóna. Deti majú k dispozícii svoj vlastný vodný svet s tromi bazénmi, šmýkačkami, tobogánom a bazénom pre bábätka a dospelí si v tom svojom, môžu spokojne a nerušene užívať kúpanie, saunovanie a relax.

Skúsený a uznávaný hoteliér Karl J.Reiter, garantuje svojim hosťom prvotriedne all inclusive služby aj v detskom klube: Kasimir´s Kids World. Profesionalita a desaťročná skúsenosť zohratého, viacjazyčného tímu opatrovateliek a animátorov je zárukou spokojnosti rodičov i detí. Prím v baby klube hrá predovšetkým odborná a celodenná starostlivosť o deti (už od 6. mesiaca života). V priestrannom interiérovom detskom teritóriu (http://sk.family.reiters-hotels.com/news/deti/starostlivost-o-deti) ( 2 000 m2) sa okrem množstva herní, nachádza aj telocvičňa, tanečná miestnosť, hotelové divadlo a samozrejme maskot (vodný byvol) Kazimír s priateľkou Lilly.

Vonkajší priestor pre deti v sebe okrem obrovského vodného sveta s tobogánmi a šmýkačkami, zahŕňa aj „osadu“ vikingov, farmársky dvor, mini zoo, ( http://sk.family.reiters-hotels.com/list/reserve/zvierata) detské golfové ihrisko a tenisovú halu. Súčasťou areálu je aj jazdiareň s lipicánskym plemenon koní. Menšie deti sa určite potešia shetlandským poníkom a miniatúrnym americkým koníkom.

Ponuky a možnosti FINEST FAMILYHOTEL-a :
beauty a wellness, shaolinský mních, majster ajurvédy, jóga, hammam, panónska saunová krajina, oddychová miestnosť, tenis, bežecké a nordic walking chodníky, cyklotrasy, 27 jamkové golfové ihrisko, squash, fitness , jazda na koni, outdoor – zábava a indoor – hry, vodný svet ( šmýkačky a togány), termálne a športové bazény , gurmánske špeciality v hotelovej reštaurácii . Kadernícky salón Fiducie, butik Bellezza, klenotníctvo Forenberg, predajňa suvenírov a vín, vínna ulica s pivničkou. Bio produkty pre deti i dospelých, Hipp dojčenská strava, kompletná výbava pre bábätká a batoľatá( kočiare, nočníky, cumlíky, baby phoony, teplomery, detské váhy, župany pre deti a rodičov, atď… ) Mnohostrannosť a pestrosť voľnočasových, oddychových aktivít!

Nie nadarmo, bol jedinečný hotel pre bábätka, deti, juniorov a rodiny ocenený tromi liliami, piatimi smajlíkmi a titulom: Najlepší wellness hotel pre rodiny s deťmi v Rakúsku.

Izby: dvojposteľové s postieľkami, rodinné a junior apartmány . (http://sk.family.reiters-hotels.com/list/finest-familyhotel/izby)

Rozloha rezortu: 120 ha
Rozloha SPA: 4 500 m2 ( http://sk.family.reiters-hotels.com/list/spa)
Poznámka: FINEST FAMILYHOTEL , ktorý je súčasťou rakúskeho dovolenkového rezortu Reiters Reserve sa nachádza v kúpeľnom mestečku Bad Tatzmannsdorf ( A ). Obľúbená destinácia disponujúca termálnymi prameňmi je situovaná v južnom Burgenlandsku. Táto najjužnejšia spolková časť Rakúska je známa svojou miernou panónskou klímou a množstvom slnečných dní v roku ( údajne až 300 ) . Cesta autom z Bratislavy do Bad Tatzmannsdorf, trvá necelé 2 hodiny. ( 150 km).

REITERS FINEST FAMILYHOTEL, Am Golfplatz 1. 7431 Bad Tatzmannsdorf, Info: www.reiters-hotels.com (LINK z HP na: http://sk.family.reiters-hotels.com/) Email: RESERVE@REITERS-HOTELS.COM, Tel. : +43 3353 8841-607

Naše Top vyhľadávané slová na webe: rodinná wellness dovolenka, najlepšia rodinná dovolenka, rodinný hotel ponuky, rodinný hotel, jeseň, rodinný hotel zima, rodinný hotel Viedeň, rodinný hotel Rakúsko, golf a rodinná dovolenka, rodinné izby, golf a rodinný hotel, jazdiareň Burgenlandsko, jazda na koňoch pre deti, 4 hviezdičkový hotel, termálne kúpele, Bad Tatzmannsdorf.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Ako prežiť veľkonočné sviatky v regióne Vysoké Tatry? Historická romanca Nezabudnuteľná od Mary Baloghovej

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Cestovný ruch

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.