Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. septembra 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Nechajte prírodu, nech vás vylieči!

Vedeli ste, že vďaka prírodným liečivám môžete obnoviť svoj pokoj a istotu? Získať novú energiu do života?
Naučte sa lepšie zvládať náročné životné obdobia a osvojte si samoliečebné sily svojho vnútra. S pomocou novej knižky Prírodné psychofarmaká odhalíte svoje potreby a objavíte úžasný svet liečivých rastlín.

Autorka Aruna Meike Siewert je liečiteľka a prednášateľka v odbore prírodná medicína. Tvrdí, že aj kríza predstavuje šancu, preto ju treba využiť.
„Keď sa vám zdá život ťažký, je to často znamením veľkých zmien. Krízy preto vždy predstavujú výzvu pre osobný rozvoj. Prirodzené prostriedky nás môžu na tejto ceste podporiť a zároveň aj zmierniť problémy, ktoré sa vo chvíľach prenikavých zmien objavia,“ vysvetľuje úspešná autorka a liečiteľka.

Rôzne psychické problémy ako apatia, nespavosť, vnútorný nepokoj, syndróm vyhorenia ap. sa nemusia liečiť len chemickými liekmi. O tom, ako sa s nimi vyrovnať prírodnou a prirodzenou cestou sa dočítate v knihe Prírodné psychofarmaká.
Možno trochu zložitý a odstrašujúci názov, ale v knihe nájdete množstvo užitočných tipov a rád. Obsahuje aj prehľad psychických problémov s príslušnými rastlinnými liečivami bez vedľajších účinkov.

V prvej teoretickej časti sa dozviete o psychických problémoch, terapiách, o chemických psychofarmakách a aký majú na náš organizmus negatívny účinok.
V druhej praktickej časti ponúka autorka prírodnú medicínu – osvedčené liečivé rastliny a ich využitie. Podrobné informácie o Bachových kvetoch či návod ako absolvovať „Liečivé cesty“.
Nájdete tam aj tipy a recepty na psychické problémy ako:

Nedostatok motivácie
Strach
Nechutenstvo
Depresívna nálada
Chronický únavový syndróm
Poruchy koncentrácie
Bezradnosť
Smútok
Stres

Kniha Prírodné psychofarmaká vám poskytne aj jasné pokyny, pri ktorých príznakoch by ste mali požiadať o radu skúseného terapeuta, a kedy je prípadne potrebná liečba liečivami klasickej medicíny. Aj v takom prípade však môžu prírodné liečivá liečbu dopĺňať.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Vysoko kvalitné nórske omega – 3 s vitamínom D spôsobili na Slovensku búrku! IKEA dáva veciam druhý život a inšpiruje udržateľnými nápadmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.