Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. júna 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Napínavá texaská dráma pokračuje. Preacher sa v druhej sérii vydáva zachrániť samotného Boha

Bratislava, 22. jún 2017 – Seriálová adaptácia kultového komiksu z 90. rokov sa po úspešnej prvej sérii opäť vracia na televíznu obrazovku. Premiérové časti dramatického seriálu Preacher ponúknu akciu, no nebudú chýbať ani milostné zápletky. Divákov druhej série čakajú mysteriózne, až temné scény plné napätia. Boh totiž zmizol a s ním aj svetová rovnováha medzi dobrom a zlom, a to znamená jediné – boj medzi nebom a peklom sa môže začať. Očakávanú druhú sériu seriálu Preacher uvedie stanica AMC, v originálnom znení s titulkami, vo štvrtok 29. júna o 22. hodine, a to hneď dvoma časťami za sebou.

Za záchranou toho Najvyššieho

Nájsť Boha nebude jednoduché. Traja priatelia sa budú musieť vysporiadať so zákernými tajnými agentami, svätými zabijakmi aj nezastaviteľným zloduchom z pekla. V trinástich častiach sa opäť predstavia kazateľ z malého mesta s nadprirodzenými schopnosti Jesse Custer, jeho ostrieľaná bývalá priateľka Tulip, storočný upír Cassidy a tajomná postava, ktorá sa predstaví hneď v úvode. Riskantnú cestu kazateľa môžete sledovať už vo štvrtok 29. júna na stanici AMC.

Nebe, peklo, kazateľ

Nadprirodzené schopnosti, netradičné ľudské osudy, ale tiež temná komediálna dráma. Presne taká bola úspešná prvá séria seriálu Preacher. Hlavná postava, Jesse, bol v priebehu desiatich častí ovládaný tajomnou silou, vďaka ktorej získal zvláštne schopnosti. Na svojej ceste sa spojil so svojou drsnou ex-priateľkou Tulip a írskym vandrákom Cassidym. Spoločne sa tak ocitli v šialenom svete, ktorý je obývaný postavami z neba a z pekla a všetkým, čo sa nachádza niekde medzi týmito dvoma protipólmi. Nechýbali ani stretnutia s démonmi a anjelmi. Svoje zážitky z minulej série si môžete osviežiť ešte v predstihu. Maratón prvej série Preachera odvysiela táto stanice už v sobotu 24. júna od 22. hodiny.

Partneri vo filme aj v realite

Kazateľa s nadprirodzenými schopnosťami Jesseho Custra si zahral Dominic Cooper, ktorý si už zahral napríklad po boku Maryl Streep, Keiry Knightley, Colina Firtha, Jamese McAvoye alebo Rebeccy Hall. Že sa Custrovi herecky darí, dokazuje aj jeho obsadenie do celovečerného trháku Warcraft: Prvý stret, ktorý zožal úspech po celom svete. Vo fantastickom príbeh založenom na počítačovej hre stvárnil Cooper kráľa Llanea. Jeho manželku si zahrala Ruth Negga, tá istá herečka, ktorá v seriáli Preacher hrala Jesseho priateľku Tulip. Je otázne, či za to môže opakované obsadzovanie do rolí milencov alebo spoločný čas strávený počas natáčania, ale medzi Cooprem a Neggou pravdepodobne preskakujú iskry nielen na televíznych obrazovkách a plátnach kín.

Jeden režisér nestačí

Hoci seriál vznikal hlavne pod taktovkou Sama Catlina, ktorý sa od podieľal aj na celosvetovo obľúbenej show Breaking Bad, doplnili ho ďalší dvaja fenomenálni režiséri Seth Rogen a Evan Goldberg. Tí už tiež majú za sebou veľa spoločných projektov. Jedným z nich bol trhák s rodinkou Simpsonovcov, z ďalších projektov to boli napríklad show Future Man alebo film Interview.

Pozrite sa, čo vás čaká v nových častiach druhej série:

https://youtu.be/n9BNP2VHqFA

Sledujte facebookové stránky AMC CZ&SK a dozviete sa posledné novinky zo seriálu Preacher:

https://www.facebook.com/amctvcz

O seriáli Preacher:

Výkonná produkcia: Seth Rogen, Evan Goldberg a Sam Catlin (režiséri). Catlin, Rogen, Goldberg a James Weaver (produkčná spoločnosť Point Grey Pictures), Neal H. Moritz a Ori Marmur (produkčná spoločnosť Original Film)

Hlavné hviezdy seriálu: Dominic Cooper (Jesse Custer), Ruth Negga (Tulip), Joseph Gilgun (Cassidy), Ian Coletti (Eugene/Arseface), Graham McTavish (The Saint of Killers), Pip Torrens (Herr Starr), Julie Ann Emery (Lara Fatherstone).

O AMC Networks International – Central Europe

AMC Networks International – Central Europe je súčasťou AMC Networks International, jednej z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc sústreďujúcich sa na Strednú a Východnú Európu. Súčasné AMCNI – Central Europe portfólio sa skladá z 12 televíznych staníc štyroch žánrov: šport: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, Megamax, zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TVPaprika, Spektrum Home a filmové: AMC, Sundance Channel, Film Mánia, Film+ a Film Café. Obsah tematických staníc je tvorený pre lokálnych divákov, jazykové verzie a trhy. Je dostupný na viacerých platformách vrátane HD, služieb na vyžiadanie a verzie pro mobilní telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divizí AMC Networks a dodavatelem uznávaných zábavních pořadů pro předplatitele ve více než 140 zemích a územích v Africe, Asii, Evropě a Latinské Americe. AMCNI zahrnuje jak globální značky Sundance Channel a MGM Channel, tak populární kanály s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací najdete
na www.amcnetworks.com/amcni

O spoločnosti AMC Networks:

Spoločnosť AMC Networks Inc. (NASDAQ: AMCX) sa už viac než 30 rokov venuje produkcii kvalitných filmov a seriálov, vlastní a prevádzkuje niekoľko populárnych a oceňovaných značiek v oblasti patenej kábelovej televízie. AMC, IFC, SundanceTV, WE tv, a IFC Films produkujú programy, ktoré sú výrazné, zaujímavé, kultúrne relevantné a oslovujú divákov rôznych spoločenských skupín. Spoločnosť tiež prevádzkuje globálnu divíziu, AMC Networks International. Viac informácií nájdete
na www.amcnetworks.com

K téme

Brilantné severské krimi Neprebudíme sa Záhada zavretej schránky a famózny Hercule Poirot

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.