Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Najsledovanejšie programy týždňa opäť na JOJke

BRATISLAVA 6. novembra – Aj v prvom novembrovom týždni potvrdila JOJ Group svoju stabilnú pozíciu trhového lídra v prime time, v komerčnej aj univerzálnej cieľovke, pričom v CS 12+ zaznamenala priemerný výkon 28,8 % a 13,3 % sledovanosť. Najvyšší rating si skupina vyslúžila vo štvrtok 2. novembra, a to až 14,7 % v CS 12+.

Najsledovanejším programom týždňa boli tradične Noviny TV JOJ, ktoré si v prvý novembrový deň pozrelo takmer 700-tisíc divákov starších ako 12 rokov, hlavná spravodajská relácia tak dosiahla až 14,9 % sledovanosť a 29,7 % share. Najlepšie počasie si v ten deň vyslúžilo 14,1 % rating a 27,0 % podiel na trhu v CS 12+.

Z nespravodajských relácií boli opäť najúspešnejšie programy televízie JOJ. Štvrtkové Inkognito predbehlo v rámci univerzálneho publika aj nedeľné finále konkurenčnej tanečnej show, keď zaznamenalo vyššiu, až 12,5 % sledovanosť a 26,2 % share. V obchodnej cieľovej skupine bola najsledovanejšia kinopremiéra filmu Päťdesiat odtieňov sivej, ktorá v nedeľu dosiahla 10,1 % rating a 29,6 % share. Najpočetnejšou diváckou skupinou boli ženy v produktívnom veku 35 až 44 rokov, ktoré dosiahli až 15,7 % sledovanosť, najvyšší výkon zaznamenal film pri mladších diváčkach v CS 25-34 so 40,1 % share.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ. Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia; PR JOJ Group

www.prservis.sk; email: prservis@sita.sk

K téme

Chceme z realitných maklérov urobiť boháčov, tvrdí šéf NRG International Realty Vydarené leto JOJky pokračuje

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.