Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júla 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vydarené leto JOJky pokračuje

JOJ Group bola aj v 3. júlovom týždni jednotkou slovenských divákov v prime time v oboch cieľových skupinách (CS 12+ aj CS 12-54). Najvyššiu sledovanosť dosiahla v pondelok 17. 7. s 11,4 % ratingom a s 33,5 % podielom na trhu, samotná TV JOJ v tento deň zaznamenala 9,6 % sledovanosť (v CS 12+).

Rebríčku TOP programov týždňa stabilne dominuje JOJka. Z programovej ponuky slovenských televízií bolo opäť najsledovanejšie Najlepšie počasie, ktoré v pondelok dosiahlo 12,1 % rating a 33,1 % share. Druhá najsledovanejšia bola pondelková zábavná show Inkognito s ešte lepším ratingom, aký dosiahla týždeň predtým, konkrétne s 11,4 % sledovanosťou a 29,1 % podielom na trhu. Na tretej priečke sa umiestnili Noviny TV JOJ, ktoré v nedeľu zaznamenali 11,0 % rating a 29,3 % share, Šport dosiahol v pondelok v 9,6 % sledovanosť a 27,0 % podiel (všetko v CS 12+).

Piatková show TV JOJ s názvom Všetko čo mám rád si aj s piatou premiérovou epizódou vyslúžila výborné výsledky s 23,8 % výkonom a 8,5 % sledovanosťou v CS 12+. Lídrom trhu v čase svojho vysielania bol opäť aj seriál Pravá tvár, ktorý si v stredu navyše zlepšil sledovanosť aj trhový podiel v porovnaní s predošlým týždňom (7,5 % Rtg a 19,7 % Shr v CS 12+). Tentokrát bolo v publiku najviac diváčok vo veku 35 až 44 rokov, s 9,1 % ratingom.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ. Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.

Zdroj dát: PMT Slovakia; PR JOJ Group

PR JOJ Group

Táto informácia je komerčným oznámením a je odvysielaná v znení dodanom klientom bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA za jej obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá.
www.prservis.sk; email: prservis@sita.sk

K téme

Bratislava Hot Serenaders zavítajú po dlhom čase do Košíc a Banskej Bystrice Dúbravka pokračuje v tradícii zbierky pre zvierací útulok

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.