Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. septembra 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

„Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2016″ na SLOVAKREGION.SK

BRATISLAVA 12. septembra – Priebeh súťaží „Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2016“ a „Primátor/Starosta Slovenska 2016“ na SLOVAKREGION.SK

Portál SLOVAKREGION.SK

Portál SLOVAKREGION.SK – www.slovakregion.sk je celoslovenským informačným portálom.
Okrem užitočných informácií o Slovensku na portáli nájdete prezentácie miest a obcí doplnené fotografiami, údaje o krajoch Slovenska, turistické informácie, prezentácie škôl, fotogalérie…
Portál je pravidelne aktualizovaný a dopĺňaný o podujatia, aktuality a všeobecné informácie z regiónov.

Súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2016

Už po deviaty rok portál SLOVAKREGION.SK vyhlasuje súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž, ktorú si obľúbila široká verejnosť sa teší veľkému záujmu. VIII. ročník súťaže prebieha od 01.04.2016 od 12. hod. do 31.10.2016 do 12. hod.

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska. Hlasovať za mesto/obec je možné pomocou hlasovacieho baneru, ktorý je umiestnený pod prezentáciami miest a obcí. Po pridaní hlasu sa mestu/obci pripočíta jeden hlas. Rozhodnúť sa môže každý individuálne. To znamená, že môžete hlasovať podľa svojho bydliska, sympatií alebo si vyberiete miesto, kde sa Vám páči.

Priebežné poradie miest k 06.09.2016

Spišská Nová Ves
Bardejov
Levoča
Púchov
Ružomberok
Sabinov
Košice
Prievidza
Zvolen
Rožňava

Priebežné poradie obcí k 06.09.2016

Divín
Smižany
Ilija
Sedliacka Dubová
Nižná Slaná
Rokytov
Krásnohorské Podhradie
Santovka
Olcnava
Likavka

Pravidlá súťaže:

Súťaží sa v kategóriách Najkrajšie mesto Slovenska 2016 a Najkrajšia obec Slovenska 2016.

1.) Do súťaže sa majú právo prihlásiť osoby prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk.
Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené údaje.

2.) Hlasovať za jedno a to isté mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať môžete na viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.
Hlasujte kliknutím na „Pridaj hlas“ v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce.

3.) Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Výsledky budú zverejnené 05.11.2016 o 12:00 hod.

Súťaž o Primátora/Starostu Slovenska 2016

Už šiestym rokom portál SLOVAKREGION.SK prináša doplnkovú súťaž o Primátora/Starostu Slovenska. V. ročník súťaže prebieha od 01.04.2016 od 12. hod. do 31.10.2016 do 12. hod.

Súťaží sa v kategóriách Primátor Slovenska 2016 a Starosta Slovenska 2016.

Ak máte záujem podporiť svojho primátora/starostu, zašlite prosím krátky popis s kladnými aktivitami a úspešnými projektmi, ktoré vykonal pre Vaše mesto/obec.
Popis je možné zaslať pomocou baneru, ktorý je umiestnený pod každou prezentáciou mesta/obce.
Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných popisov – podporných hlasov vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju svojho mesta alebo obce.

Výsledky budú zverejnené 05.11.2016 o 12:00 hod.

Výhry a ceny:

Víťazných 10 miest a 10 obcí získa:

1. – 3. MIESTO
Celoslovenská propagácia v médiách, sada kvetináčov, grafický baner o meste/obci na portáli SLOVAKREGION.SK v sekcii mestá/obce po dobu 4 mesiacov, propagačné materiály, diplom.

4. – 10. MIESTO
Celoslovenská propagácia v médiách, rozšírená prezentácia na portáli SLOVAKREGION.SK, propagačné materiály, diplom.

Víťazný Primátor a Starosta získa:
Celoslovenská propagácia v médiách, rozšírená prezentácia na portáli SLOVAKREGION.SK, propagačné materiály, pohár pre víťaza, diplom.

Ceny pre hlasujúcich v oboch súťažiach:

Aj tohto roku sa organizátori rozhodli podporiť hlasujúcich súťaží zaujímavými výhrami. Každý prihlásený užívateľ, ktorý zahlasuje, sa dostáva do zlosovania o mesačné výhry. Čím viac hlasov užívateľ odovzdá, tým má väčšiu šancu na úspech.

Každý mesiac sa z pomedzi registrovaných hlasujúcich žrebujú výhercovia hodnotných cien:
1.) pobyty pre dve osoby na dve noci
2.) rodinné vstupy do wellness
3.) knižné balíčky
4.) Cestovné lexikóny Slovenskej republiky
5.) software Zoner Photo Studio

Všetky ceny: http://www.slovakregion.sk/sutaze/2016/ceny

Ceny pre hlasujúcich venovali:

Výhry pre hlasujúcich venovali nasledovné ubytovacie zariadenia:
Boutique Hotel Dubná Skala – Žilina, Hastra a.s. Žilina – Village resort Hanuliak Belá, Hotel Barónka – Bratislava, Hotel sv. Michal s.r.o. – Skalica, Hotel Tatra – Bratislava, Hotel Zátoka – Domaša, Kúpele Kováčová s.r.o. – Liečebný dom Detvan, MS systém s.r.o – Hotel Karpatia Humenné, Penzión Javorina – Čičmany, Penzión Lesnica – Smižany, Penzión Perun – Valčianska dolina, Peter Mlynček Pemmeva – obchodno – reštauračné služby – Chata Opalisko Závažná Poruba, Residence Hotel & Club s.r.o. – Donovaly

Vecné ceny pre hlasujúcich venovali:
Albatros Media Slovakia s.r.o. – vydavateľstvo a knižný e-shop Albatrosmedia.sk, Aqua Kubín s.r.o. – aquapark, Astor Slovakia s.r.o. – Cestovný lexikón Slovenskej republiky, Polplast-SK s.r.o. – profesionál vo svete kvetináčov, SKUbytovanie24.sk – reklamný portál Banská Bystrica, Thermalpark DS a.s. – Dunajská Streda, Zoner s.r.o. – vývoj programu Zoner Photo Studio

Hlavní partneri súťaží:

Albatros Media Slovakia s.r.o. – vydavateľstvo a knižný e-shop Albatrosmedia.sk, areaprint Slovak Republic s.r.o. – digitálna tlač, Polplast-SK s.r.o. – profesionál vo svete kvetináčov, Webglobe – Yegon s.r.o. – professional webhosting, Zoner s.r.o. – vývoj programu Zoner Photo Studio

Mediálni partneri súťaží:

Astor Slovakia s.r.o. – Cestovný lexikón Slovenskej republiky, BigMedia s.r.o. – stredoeurópsky priekopník out of home, Inprost s.r.o. – Obecné noviny, Rádio Bojnice s.r.o. – Beta rádio pre celú rodinu, iSITA s.r.o. a SITA – Slovenská tlačová agentúra a.s. – distribútor spravodajstva a reklamy, Slov Media Group s.r.o. – TV Severka, Zoznam s.r.o. – informačný portál Dromedar.sk

Viac informácií: http://www.slovakregion.sk/sutaze/2016

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Marcel Ihnačák a jeho hostina s receptami Môžeme mať normálne Vianoce? Vedec upozorňuje na nový spôsob ochrany pred SARS-CoV-2

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.