Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. mája 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Nadácia Slovak Gold opäť odovzdávala ocenenia

BRATISLAVA 10. mája – Nadácia Slovak Gold vznikla v roku 1994 ako nezávislá nezisková nadácia s hlavným cieľom podporovať výrobu a predaj nadštandardných výrobkov a služieb na slovenskom trhu. Každoročne tak odborná komisia hodnotí a vyberá produkty, ktoré svojimi vlastnosťami prevyšujú porovnateľné výrobky na trhu. Od začiatku činnosti udelila nadácia certifikáty a Zlaté medaily Slovak Gold celkovo 565 výnimočným produktom. Ide najmä o výrobky alebo služby z oblasti potravinárstva, chemického priemyslu, strojárstva alebo stavebníctva.

Tento rok udelilo prezídium nadácie sedem nových certifikátov Slovak Gold, dva certifikáty Slovak Gold Exclusive a niektorým výrobkom bola predĺžená ich platnosť. Zaujali najmä softvér pre mzdy, termo oblečenie, kuchynský nábytok, ale aj systém separovaného zberu odpadu.

Jozef Sitko zo správnej rady nadácie dopĺňa: „Veľkú cena Grand Prix si tento krát odniesol domov sociálnych služieb seniorom a osobám so zdravotným postihnutím Dominik. Poskytuje komplexné služby na európskej úrovni, pracuje v priamom kontakte s miestnou komunitou, čo vytvára seniorom nie bežný sociálny komfort.“

Oslovili sme aj jedného z ocenených. „Vážim si ocenenie kvality našich dverí, ide o bezpečnostné termo dvere do rodinných domov, ktoré v spájajú výhody vysokej odolnosti voči vlámaniu, výbornej tepelnej izolácii a pancierového presklenia,“ povedal Jozef Adame zo spoločnosti Adlo.

Medzi osobnosti, ocenené ako laureát Slovak Gold pribudol tento rok ľudový keramikár Ignác Bizmayer, ktorý minulý rok oslávil deväťdesiatku. Zaradila sa tak medzi podobne ocenených, ako napríklad Alexander Dubček, Vojtech Zamarovský, či Ladislav Chudík.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Nadácia SPP zverejnila výsledky programu Športuj aj ty! Cena Dionýza Ilkoviča 2024: Nominujte výnimočných učiteľov a učiteľky, ktorí stoja za úspechmi mladých vedeckých talentov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.