Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97613_gettyimages 1282624945 676x451.jpg
22. decembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Na refinancovanie hypotéky či mimoriadnu splátku úverov potrebujete už len Georgea

22.12.2021 – Hypotéka je čoraz digitálnejšia, jednoduchšia a aj lacnejšia. Vďaka Georgeovi od Slovenskej sporiteľni si už dlhšiu dobu viete vybaviť novú hypotéku na pár klikov a do pobočky idete len podpísať zmluvu. Dnes si už cez Georgea viete hypotéku aj refinancovať či robiť mimoriadne splátky. Šetríte tak čas a peniaze.

Hypotéka je vlajkovou loďou každej skutočnej banky. A Slovenská sporiteľňa ako digitálny a hypotekárny líder svoju digitálnu hypotéku posúva na novú úroveň.

Digitálna hypotéka vďaka Georgeovi

nová hypotéka s úrokom od 0,79 % ročne – celý úverový proces online; do pobočky iba po podpis zmluvy,
refinancovanie (prenos z inej banky) hypotéky cez webového Georgea; do pobočky iba po podpis zmluvy,
mimoriadna splátky hypotéky (ale aj spotrebného úveru) na pár klikov cez webového Georgea aj v apke.

Vďaka hypotéke od Slovenskej sporiteľni si sen o vysnívanom domove aktuálne plní už viac ako
160 000 rodín. Noví klienti sa k nim môžu pridať jednoducho online cez Georgea. „Hypotéka je najkomplikovanejší retailový produkt. Našim klientom však chceme čo najviac uľahčovať život a preto ju kontinuálne zjednodušujeme a digitalizujeme. Refinancovanie a mimoriadne splátky sú len ďalšími krokmi v našom pláne. Aj kvôli pandemickej situácii bankujú ľudia čoraz viac aj s mobilom v ruke a od najdigitálnejšej banky očakávajú klient užitočné inovácie,“ vysvetľuje Juraj Barta, riaditeľ digitálneho a denného bankovníctva Slovenskej sporiteľne.

Mimoriadna splátka hypotéky či spotrebného úveru digitálne

Práve v predvianočnom čase sme prichystali darček aj pre klientov, ktorí už financovanie od nás majú. Môžu si teraz rýchlo a pohodlne, na pár klikov, vložiť mimoriadnu splátku na svoju hypotéku alebo spotrebný úver, Mimoriadna splátka cez Georgea môže byť pri úvere na bývanie od 50 eur do trojnásobku mesačnej splátky, pri spotrebnom úvere je minimom 20 eur. Klienti si tak môžu raz za mesiac jednoducho znížiť splátku alebo skrátiť splatnosť svojho úveru.

Príklad mimoriadnej splátky úveru na bývanie

Úver v hodnote 60 000 eur, poskytnutý 5.1.2017
Splátka 300,57 eur
Zostatok istiny k 10. januáru: 46 803,01 eur
Mimoriadna splátka v Slovenskej sporiteľni: 3 x 300,57 = 900 eur
Mimoriadna splátka u konkurencie: raz za 31 dní online vo výške 1,5 % zo zostatku istiny
(46 803,01) = 702 eur

Informačný servis

K téme

Zlá starostlivosť o zdravie v rodinách? Pozor, môže vás finančne zruinovať Rodinné rozpočty Slovákov valcuje inflácia. Refinancovanie môže pomôcť ich stabilizácii

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.