Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
93348_galaevening 676x348.jpg
17. júla 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Na prihlásenie sa do ceny za inováciu v politike zostáva ešte 10 dní

17.7.2020 – Politici, ktorí majú odvahu robiť veci inak, sú kreatívni, zapájajú do rozhodovania ľudí a dosahujú reálne výsledky – práve takým patrí ocenenie Innovation In Politics Award. Na prihlásenie sa do aktuálneho ročníka zostáva ešte 10 dní. Tento rok pribudla aj nová kategória venovaná vyrovnávaniu sa s pandémiou Covid-19.

Slovensko sa do celoeurópskej súťaže Innovation in Politics Award zapája tento rok po prvýkrát. Aktuálne je za tuzemsko prihlásených viac ako 10 projektov, projekty však stále možno prihlásiť. Uzávierka prihlášok bola predĺžená do 27. júla 2020.

Cieľom ocenenia Innovation in Politics je prezentácia práce odvážnych a kreatívnych politikov zo všetkých úrovní verejnej správy. Finalisti súťaže sú inšpiráciou pre všetkých politikov, aby prostredníctvom kvalitnej práce posilňovali dôveru v demokraciu. Ocenenie sa štandardne udeľuje v deviatich kategóriách: kvalita života, ekonomika, ekológia, vzdelávanie, demokracia, digitalizácia, ľudské práva, regionálny rozvoj a komunita. Tento rok pribudla aj ďalšia kategória – corona kríza. Určená je politikom a ich tímom, ktorí sa inovatívne vyrovnali s dôsledkami pandémie koronavírusu.

Do súťaže môžete projekty prihlásiť priamo na stránke www.innovationinpolitics.eu.

Porota ocenenia Innovation in Politics je každoročne zostavená z viac ako tisícky bežných európskych občanov. Práve oni rozhodujú o tom, ktorý projekt je najinovatívnejší a má najväčší dopad na ich životy. Možnosť stať sa porotcom majú všetci občania EÚ, ktorí  do 31. augusta vyplnia prihlášku na stránke www.innovationinpolitics.eu. Finalisti budú známi na konci septembra.

Pre viac info o projekte kontaktujte slovenského partnera Innovation in Politics:

Seesame
Michaela Benedigová
benedigova@seesame.com

Informačný servis

K téme

Rusíni pokračujú v kampani aj so známymi tvárami. Nezabudnime, že sme Rusíni, odkazujú Marcinčin: Online hazard rozkvitol vďaka pandémii i zákonom, pomáha závislosti, ktorá ničí osobnosť, rodinu, vzťahy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.