Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. novembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Na plese v Kalokagatii strašilo

BRATISLAVA 26. novembra – Piatkovú noc 15. novembra si 35 detí z Trnavy vychutnalo netradičným spôsobom – v strach naháňajúcich kostýmoch. Centrum voľného času Kalokagatia totiž organizovalo 12. ročník plesu „Noc duchov a strašidiel“. Pre deti bol pripravený bohatý program so všetkými možnými príšerami sveta. A nielen to. Strašidelnú atmosféru dotvárali aj originálne kulisy. Organizátori ich pripravovali z polystyrénu, ktorý sa vyrába v neďalekom trnavskom závode Isover.

Strašidelné masky, zaujímavý program, pozeranie filmov, spanie v kinosále. Tak vyzeral tohtoročný ples „Noc duchov a strašidiel“. Program bol obohatený aj o lampiónový sprievod 35 detí po uličkách Trnavy a nočné strašenie.

„Deti sa rady boja. A veľmi rady v noci spia mimo domov v provizórnych podmienkach – v spácakoch v kinosále Kalokagatie, kde nemusia ísť spať ako doma rodičia povedia. Tento rok mali dokonca povolené neumyť si zuby ako ozajstné strašidlá,“ vysvetľuje Mária Behilová z Centra voľného času Kalokagatia.

Strašidelnú atmosféru na plese dotvárali aj gotické okná, hodiny, stĺpy a rámy zrkadiel z bieleho a sivého polystyrénu rôznych hrúbok. Do sály polystyrén necestoval zďaleka, ale z miestneho závodu, v ktorom sa vyrába.

„Tešíme sa, že sme takýmto spôsobom priložili ruku k dielu. Deťom sa kulisy a výzdoba veľmi páčila. Zo sivého aj bieleho polystyrénu vznikli naozaj krásne pomníky. Sme trnavským závodom, preto radi pomáhame práve Trnavčanom, ak vidíme príležitosť,“ vysvetľuje dôvody spolupráce marketingový riaditeľ spoločnosti Isover Alexander Prizemin.

Tému ďalšieho ročníka plesu pre deti v Trnave zatiaľ organizátori neprezrádzajú. Je však isté, že tohtoročné „strašidielka“ aj dôsledne pripravené kulisy na ňom nebudú chýbať.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Ako prežiť veľkonočné sviatky v regióne Vysoké Tatry? BILLA Žampa Cup – jedinečný záver zimnej sezóny

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.