Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. novembra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Na otvorení Bory Mall vystúpia Hex, Polemic aj Majk Spirit

BRATISLAVA 4. novembra – Už o 10 dní otvorí svoje brány nové nákupné centrum Bory Mall. Počas 4 – dňového podujatia, od štvrtka 13.11. do nedele 16.11., je pre všetkých pripravený nabitý program už od 10. hodiny. Hlavnými ťahákmi budú koncerty obľúbených skupín HEX, POLEMIC, LAVAGANCE, ako aj známych spevákov KATARÍNY KNECHTOVEJ, MARTINA HARICHA a rapera MAJKA SPIRITA. Večernej hudobnej show budú predchádzať vystúpenia miestnych folklórnych, speváckych, tanečných a záujmových skupín. V piatok 14.11. si budú môcť návštevníci zatancovať s LACIM STRIKEOM a jeho STREET DANCE ACADEMY. Podľa riaditeľa nákupného centra Milana Klégra budú veľkou atrakciou špeciálni klauni na chodúľoch, ktorí budú v Bory Mall rozdávať veľa zábavy a smiechu. Na deti navyše čaká balónová a trumpet show, tvorivé dielne, maľovanie na tvár, ako aj vystúpenie mažoretiek a veľa darčekov.

Na otvorenie sú prichystané aj obchody, reštaurácie a kaviarne. Prvým návštevníkom ponúknu otváracie akcie, zľavy, ale aj darčeky. Tešiť sa tak môžu nákupné maniačky, ale aj ich deti a partneri. Takmer všetky značky si pripravili zľavy od 10% až do 70%. „Verím, že ľudia využijú možnosť výhodných nákupov spojených so zábavou, ktorú sme v rámci otváracieho programu pripravili ,“ vysvetľuje M. Klégr. Navyše, prvých 100 zákazníkov, ktorí nakúpia v Bory Mall za 5 Eur, získa až 20 eur na ďalší nákup.

Nové nákupné centrum Bory Mall sa nachádza na pomedzí Devínskej Novej Vsi a Lamača. Okrem nákupných možností svojim návštevníkom ponúkne výnimočné architektonické prvky a zelené plochy tak v interiéri, ako aj exteriéri. Vďaka čistému a vzdušnému dizajnu i priestranným pasážam, sa v ňom návštevníci budú cítiť naozaj príjemne. Tento pocit znásobí i prechádzka na čerstvom vzduchu, v záhrade s názvom Tornádo, priamo v srdci centra. Veľkou výhodou Bory Mall je ľahká dostupnosť a poloha pri diaľnici D2. Pre motorizovaných návštevníkov je pripravené bezplatné parkovanie na viac ako 2400 parkovacích miestach priamo pri nákupnom

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

OC Aupark Košice oslavuje 10 rokov Výpredaje počas Black Friday si Slováci obľúbili. Ako plánujú využiť tohtoročné zľavy?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.