Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. februára 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

MoneyPolo vstupuje na slovenský trh

BRATISLAVA 17. februára – MoneyPolo je úspešnou značkou britskej finančnej skupiny Mayzus Financial Services Ltd., ktorá vstúpila v roku 2009 okrem iných aj na český trh. Zameriava sa na ponuku riešení platobných služieb, predplatených platobných kariet MoneyPolo VISA a MoneyPolo Master Card, multimenových a platobných účtov a prevody peňazí do zahraničia. Po úspešnej implementácii na český trh a rozvoji ďalších produktov a služieb sa MoneyPolo rozhodlo vstúpiť aj na slovenský trh.

MoneyPolo poskytuje prevody peňažných prostriedkov do i zo zahraničia. Zákazníci môžu prostredníctvom vlastných aj partnerských pobočiek vykonávať peňažné prevody v hotovosti do viac ako 130 krajín sveta. S využitím multimenového účtu môže klient pohodlne online spravovať či posielať peniaze v 128 rôznych menách bez nutnosti vlastniť samostatný účet ku každej mene. Vďaka forexovým službám môžu zákazníci v rámci účtu obchodovať s cudzou menou, ktorá im umožňuje previesť peniaze do cieľovej meny a použiť ju buď k plateniu účtov alebo pre prevod peňazí. V neposlednom rade MoneyPolo ponúka predplatené platobné karty (v EUR, USD, GBP) MoneyPolo VISA Card alebo MoneyPolo MasterCard, ktoré umožňujú zákazníkom bezhotovostné platby, nákupy tovaru online a výbery hotovosti z viac ako 1,5 miliónov bankomatov po celom svete, nie sú viazané na bankový účet a zákazník má svoje výdaje stále pod kontrolou.

MoneyPolo v Českej republike za posledných 6 mesiacov strojnásobila svoj obrat a mesačná miera jej rastu dosahuje 40%. Dané je to stále sa rozvíjajúcou spoluprácou s novými obchodnými partnermi a zameraním komunikačných aktivít na vybrané zákaznícke skupiny. V marci 2013 bolo MoneyPolo uvedené v štatistikách Svetovej banky ako líder peňažných prevodov medzi ČR a Ukrajinou a ČR a Vietnamom. V októbri toho istého roku spoločnosť Mayzus Financial Services Ltd. získala rozšírenú licenciu pre všetky krajiny bývalého Sovietskeho zväzu.

Spoločnosť sa na českom trhu úspešne etablovala ako rešpektovaný a dôveryhodný partner zákazníkov, ktorým ponúka cenovo výhodné, efektívne a bezpečné riešenia ich finančných potrieb. „Na slovenskom trhu by chcelo byť MoneyPolo rovnako úspešné, ako v Českej republike, a nadviazať spoluprácu s obchodnými partnermi na miestnom finančnom trhu“, hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Mayzus Financial Services Nikolay Rozhok.

MoneyPolo® je registrovaná ochranná známka vlastnená britskou spoločnosťou Mayzus Financial Services Ltd. Od svojho spustenia v roku 2009 sa zameriava na ponuku riešení platobných služieb, predplatených platobných kariet, správy cudzích mien a účtov, a prevodom peňazí. Vlastné pobočky MoneyPolo úspešne fungujú vo Veľkej Británii, Českej republike, Mongolsku, Vietname a Filipínach a jej partnerská sieť s viac ako 400 tisíc pobočkami zahrňuje Európu, Áziu, Latinskú Ameriku, Severnú Ameriku, Afriku a Spoločenstvo nezávislých štátov (CIS). Spoločnosť sa úspešne etablovala ako rešpektovaný a dôveryhodný partner pre už takmer 150.000 zákazníkov.

Viac informácií nájdete na www.moneypolo.com a www.moneypolocard.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Online predajca jazdených áut Carvago vstupuje na nemecký trh Nové zabudovateľné chladničky od Miele zabezpečujú dlhšiu čerstvosť potravín vďaka aktívnemu zvlhčovaniu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.