Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. marca 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Moderátorka Adriana Poláková rozšíri tím Kuchyne Lidla

BRATISLAVA 27. marca – Do Kuchyne Lidla pribudne v týchto dňoch cukrárka, známa moderátorka Adriana Poláková. Súboj dvoch šéfkuchárov Marcela Ihnačáka a Romana Paulusa osvieži svojimi sladkými receptami v Lidl cukrárni na webovej stránke www.kuchynalidla.sk.

Unikátny koncept Lidl, v ktorom dvaja známi kuchári pripravujú svoje vlastné rýchle, jednoduché a zdravé recepty za skvelé ceny, si získal tisícky fanúšikov. Zaujal svojou zábavnou formou, výbornými receptami a výhodnými cenami, za ktoré zákazníci potrebné suroviny v Lidli nakúpia. Bonusom sú každý týždeň nové recepty na webovej stránke, v letáku a brožúrke. Fanúšikovia na stránke hlasujú, ktorý tip ich viac zaujal.

V týchto dňoch sa k dvom kuchárom pridá sladká cukrárka – známa moderátorka Adriana Poláková. Ich súboj neovplyvní, len trošku „osladí“ svojimi receptami na podstránke kuchynalidla.sk – Lidl cukráreň.

Objaví sa v TV spotoch a rovnako ako kuchári, aj ona bude pripravovať svoje recepty z produktov Lidl, ktoré budú v danom týždni cenovo zvýhodnené. Ako prvý ponúkne recept na obľúbený svieži cheescake. „Kulinársky súboj Paulus vs. Ihnačák sme sa rozhodli doplniť o povestnú čerešničku na torte. Po chutnom jedle totiž prirodzene nasleduje výborný dezert. Zároveň chceme Slovákom poskytnúť ďalší rozmer inšpirácie,“ vysvetlil Tomáš Bezák, hovorca Lidl.

„Možnosť stať sa súčasťou Kuchyne Lidla ma nesmierne potešila. Verím, že sa mi podarí v ľuďoch prebudiť chuť si niečo sladké doma upiecť a zapojiť aj deti. Moje recepty pritom zvládne aj menej skúsená gazdinka, sú totiž celkom jednoduché,“ povedala moderátorka Adriana Poláková, ktorá je známa aj ako autorka kníh o pečení.

Viac informácii o Lidl cukrárni nájdete na tomto odkaze:
https://kuchynalidla.sk/lidl-cukraren

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Bezdymová zóna priniesla množstvo noviniek a festivalových vychytávok Tisíce emócií, novinky a festivalové vychytávky čakajú v Bezdymovej zóne na návštevníkov Pohody

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.