Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. januára 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Minuloročné predaje jazdených áut lámali v AAA AUTO rekordy

BRATISLAVA 8. januára – AAA AUTO Group v roku 2013 predala 56 648 vozidiel, čo predstavuje medziročný nárast o 10,3 % a návrat k tempu rastu z predkrízového obdobia.

Z celkového počtu 56 648 vozidiel predaných skupinou AAA AUTO v roku 2013 bolo v Českej republike predaných 38 297 automobilov (medziročne + 9,2 %), na Slovensku 15 896 automobilov (medziročne + 11,9 %) a v Ruskej federácii 2 455 automobilov (medziročne + 17,4 %). Najpredávanejšou značkou bola tradične Škoda s viac než 11 000 predanými automobilmi.

„Tešíme sa, že sa nám podarilo zvýšiť predaje o viac ako 10 %, pretože podmienky na trhoch vo všetkých krajinách, kde pôsobíme, boli veľmi náročné. Tento výsledok potvrdzuje, že naša stratégia, zameraná na výkup a predaj najkvalitnejších a najlepšie predajných vozidiel, po jednom až dvoch majiteľoch, s nízkym počtom najazdených kilometrov a širokými garanciami k nám privádza stále viac zákazníkov. Veríme, že tento trend prostredníctvom ďalšieho zlepšovania našej obchodnej stratégie a zdokonaľovania služieb zákazníkom udržíme aj v nasledujúcom roku,“ uviedla generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová.

V roku 2014 očakáva AAA AUTO ďalší nárast predajov s predbežným cieľom približujúcim sa k počtu 62 000 automobilov. Spoločnosť tiež zvažuje otvorenie troch nových pobočiek v Českej republike a najmenej jednej na Slovensku, rovnako ako návrat do Maďarska počas jari. AAA AUTO v tomto roku uvedie na trh aj novú značku Mototechna Premium, zameranú na luxusné automobily.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Leto plné športu s televízormi Samsung s rozlíšením 8K „Zabehnutá kosť“ minulé sviatky potrápila takmer 80 poistencov Unionu! Poisťovňa upozorňuje, že najväčším strašiakom sú infekcie dýchacích ciest, pozor aj na úrazy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.