Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. mája 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Michal Hlucháň je novým režisérom pre CTP

BRATISLAVA 17. mája – Z novej pozície Film Director bude mať Michal Hlucháň na starosti celú filmovú tvorbu pre CTP. Jeho úlohou je dokumentovať dianie v spoločnosti a v sieti CTParkov od začiatku až do konca. Do audiovizuálnej tvorby chce priniesť príbeh.

„Je pomerne unikátne, že ako developerská spoločnosť investujeme do vlastnej filmovej tvorby, ale vzhľadom k súčasným trendom a k tomu, ako sa biznis posúva, to považujeme za správny krok. Michal je veľmi talentovaný v odovzdávaní príbehov a má skúsenosti z nakrúcaní po celom svete. Jeho hlavnou úlohou bude dokumentovať CTP a našu sieť CTParkov od A až po Z,“ hovorí Brendan Donnellan, vedúci marketingu v CTP.

Michal na Slovensku študoval dane a ekonomiku, ale už v tej dobe ho zaujal svet obrazov. Počas svojej kariéry pracoval na mnohých reklamách, dokumentoch a filmoch. Jeho vášeň pre film ho zaviedla do rôznych kútov sveta, kde nazbieral cenné skúsenosti. Pôsobil napríklad v Brazílii, v severnom Škótsku, alebo v Kazachstane.

Michal chce do audiovizuálnej tvorby vrátiť zmysel a kvalitu. „Som zvyknutý natáčať v rôznych prostrediach a podmienkach, ale rozsah, aký CTP a sieť CTParkov, z hľadiska geografického, ľudského aj ekonomického má, vyráža dych. CTP nie je len zhluk budov, ale je to zbierka životných príbehov, ktoré sa neustále vyvíjajú a rastú. Mojou úlohou bude tieto príbehy zachytiť a najmä odovzdať ďalej. Myslím totiž, že audiovizuálnym dielom nie je až tak dôležité dobu len zaznamenať, ale správne a zodpovedne ju vytvárať. Môžete čakať zábery zo zákulisia, zaujímavé rozhovory s top managementom, predstavenie kľúčových klientov, ale tiež drobné príbehy, ktoré zase ukážu inú stránku spoločnosti,“ dodáva Michal Hlucháň.

CTP svoje videá zdieľa na YouTube kanáli spoločnosti tu https://www.youtube.com/channel/UCeorPnK9kM94BfaqWm5DKug.

O CTP

CTP je medzinárodný developer, ktorý sa špecializuje na zabezpecovanie a správu špickových technologických priemyselných zón na mieru. Klientmi CTP sú miestne aj celosvetové spolocnosti, ktoré realizujú nové alebo rozširujú existujúce strategické investície v strednej Európe. CTP vlastní siet CTParkov, najväcší integrovaný systém špickových priemyselných zón v strednej Európe s priestormi triedy A a s rozlohou približne 3,5 milióna m˛, ktoré sa nachádzajú na viac ako 60 miestach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Spoznajte víťazky druhého ročníka grantového programu Visa She’s Next a inšpirujte sa ich podnikateľskými nápadmi Stovka slovenských stredoškolákov skonštruovala svoj prvý satelit

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.