Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. augusta 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Megajackpot v hre LOTO padol v nedeľu

BRATISLAVA 13. augusta – Vyžrebované čísla v hre LOTO – 1, 11, 12, 24, 30 a 48 stoja za fantastickou výhrou. „V nedeľnom žrebovaní hry LOTO padol v prvom ťahu hry neuveriteľný jackpot v hodnote 6 317 276,75 eura. Túto sumu si bude môcť na svoj účet pripísať hráč, ktorý uzatvoril stávku v Trnavskom kraji,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Ako ďalej uviedol, stávka bola podaná na tri žrebovania hry LOTO. „Šťastný hráč si podal plný tiket, t. j. 10 tipov, resp. stĺpcov. Čísla si zvolil sám. Do hry vložil 21 eur,“ dodal Čépe.

Tento rok padlo doteraz v hre LOTO šesť jackpotov, z toho päť v druhom ťahu. „Z nich sme miliónové výhry zaznamenali 8. apríla a 18. júla. Prvá spomínaná mala hodnotu vyše 2,8 milióna a druhá vyše 1,3 milióna eur,“ informoval hovorca.

Vyše 6,3 miliónový jackpot je druhým najvyšším, aký padol v histórii hry LOTO. Na prvom mieste stále kraľuje výhra z januára 2009, keď šťastný hráč vyhral prostredníctvom internetovej stávky v hre LOTO vyše 11 miliónov eur. „Avšak v rámci rebríčka najvyšších vyplatených výhier z číselných lotériových hier spoločnosti TIPOS je na druhom mieste výhra z hry EUROMILIÓNY, ktorá padla vlani v júni a mala hodnotu takmer 7,8 milióna eur,“ pripomenul

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Rekordná výhra vo Svete hier od Niké: Jeden zo Slovákov vyhral 448 201€! V hre LOTO padol jackpot s hodnotou viac ako 1,3 mil. eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.