Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

V hre LOTO padol jackpot s hodnotou viac ako 1,3 mil. eur

BRATISLAVA 19. júla – To, že za málo peňazí môže byť veľa radosti potvrdzuje aj výsledok stredajšieho žrebovania v hre LOTO. „Hráč, ktorý uzatvoril stávku na tri tipy v hre LOTO za vklad 2,10 eura v jednej zo zberní v Nitrianskom kraji, si na svoj účet bude môcť pripísať fantastickú sumu – 1 323 904,26 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že šťastie priniesli hráčovi čísla vyžrebované v druhom ťahu hry.

Ako ďalej hovorca uviedol, ide v poradí o piaty jackpot a zároveň o druhý najvyšší tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO. „Zatiaľ najvyšší tohtoročný jackpot padol v druhom ťahu hry LOTO 8. apríla. Mal hodnotu 2 892 046,43 eura. Vyhral ho hráč so stávkou uzatvorenou v Trenčianskom kraji,“ pripomenul hovorca. Fantastická výhra sa vtedy v druhom ťahu kumulovala od konca októbra 2011 a aktuálne sa radí na 8. miesto v rebríčku desiatich najvyšších výhier v evidencii spoločnosti TIPOS.

V hre LOTO sa však stále hrá v prvom ťahu o megajackpot 5 849 708,06 eura. Ten môže padnúť už v nedeľnom žrebovaní. „Ak sa tak stane, bude to tretia najvyššia výhra, akú spoločnosť TIPOS vyplatí vo svojej histórii,“ uviedol Čépe. Na prvom mieste stále kraľuje výhra z januára 2009, keď šťastný hráč vyhral prostredníctvom internetovej stávky v hre LOTO vyše 11 miliónov eur. Na druhom mieste je výhra z hry EUROMILIÓNY, ktorá padla vlani v júni a mala hodnotu takmer 7,8 milióna eur.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Ako byť šťastní, keď sa svet okolo rúca? Divadlo na Tomovom jazere Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.