Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. mája 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Medzinárodný deň detí – Na palube jednorožca

BRATISLAVA 21. mája – Podujatie pripravuje občianske združenie Moonlight camp, ktoré sa už tretí rok úspešne venujeme inkluzívnemu vzdelávaniu a podpore nadaných detí zo sociálne znevýhodneného prostredia. V lete pre ne organizuje 10 dňové zážitkové divadelno – športové tábory vo Vysokých Tatrách zamerané na poznávanie prírody s kurzom herectva, prvej pomoci a hip-hopu. Počas školského roka realizuje aktuálne už druhý ročník projektu Na palube jednorožca – celoročné kurzy herectva, 1. pomoci a Hip – hopu. Súčasťou projektu je 5 dňové sústredenie vo Vysokých Tatrách, veľká celodenná akcia rodinného typu v areáli Auparku a Sade Janka Kráľa a premiéra divadelného prestavenia Malý princ v divadle GunaGu. Nad projektom prevzal záštitu starosta Petržalky Vladimír Bajan. Výber detí prebieha v spolupráci s odborom školstva a sociálnych služieb na príslušných Mestských úradoch v Bratislave.

PRÍĎTE príjemne a užitočne stráviť MDD na RODINNÚ AKCIU do areálu Auparku a Sadu Janka Kráľa v Bratislave a užiť si NAPLNO deň. DETI budú mať možnosť po REGISTRÁCII (trvá len do 14:00), kde dostanú HRACIU KARTU, absolvovať 20 STANOVÍŠŤ v celom sade s ATRAKTÍVNYMI SÚŤAŽAMI, ukážkami TECHNIKY a práce. (Polícia, Hasiči, Horská služba, Vojaci, Kynológovia..) Po úspešnom absolvovaní zadania dostanú na zadnú stranu HRACEJ KARTY pečiatku s písmenom. Po zozbieraní všetkých vylúštia tajničku a sú zaradené do žrebovania o atraktívne ceny. Podujatie je vhodné pre deti všetkých vekových kategórií.

Na stanovištiach sa predstavia: Polícia SR, Hasičský a záchranný zbor SR, Horská záchranná služba, Emergency asistent system a Life Star Emergency, Bratislavská kynologická záchranná brigáda, Vnímavé hračky a Detské centrum Olivo, Kultúrne zariadenia Petržalka, Hniezdo záchrany, Orbis institute, Športové turnaje.sk, Nadácia LINAJE, Cultus Slavica, Ozbrojené sily SR a Vojenská polícia, Jazyková škola Empire a ďalší…

ABSOLVENTI KURZU PRVEJ POMOCI SPOLU S PROFESIONÁLMI PREDVEDÚ SIMULOVANÚ ZÁCHRANNÚ AKCIU

Počas dňa je pripravené množstvo SPRIEVODNÝCH AKCIÍ A ATRAKCIÍ – workshopy, skákacie hrady, čitateľský kútik, fotenie, detský kasting, meranie zraku…

Na PÓDIU VYSTÚPIA detský umelci a hostia, ako MAJSTERKY SVETA V HIP-HOPE, ČESTNÁ STRÁŽ Ozbrojených síl SR, EGO a ďalší kamaráti.

Záverom VYHODNOTENIE projektu a žrebovanie LÁKAVÝCH CIEN.

ČASOVÝ HARMONOGRAM:
V areáli AUPARKU a Sade Janka Kráľa v Bratislave
SOBOTA 1. JÚNA 2013 / 10:00 – 16:00

10:00 – 14:00 Aupark
REGISTRÁCIA – každé dieťa dostane Hraciu kartu, informačný leták, minerálku, fotku víťaza

10:00 – 15:00 Aupark a Sad Janka Kráľa
14 SÚŤAŽNÝCH A 6 BONUSOVÝCH STANOVÍŠŤ s ATRAKTÍVNYMI SÚŤAŽAMI a ukážkami techniky, BUBNOVÁ ŠKOLA, KURZ HIP-HOPU, ČITATEĽSKÝ KÚTIK, MERANIE ZRAKU, VÝROBA OBJEKTOV Z RECIKLOVANÉHO ODPADU, DETSKÝ KASTING do pripravovaného projektu Barbory Rakovskej, SKÁKACIE HRADY…

12:00 – 12:20 Sad Janka Kráľa
ABSOLVENTI KURZU PRVEJ POMOCI (Moonlight camp) SPOLU S PROFESIONÁLMI PREDVEDÚ SIMULOVANÚ ZÁCHRANNÚ AKCIU.

15:00 – 16:00 pódium za Auparkom
MODERUJÚ:
ABSOLVENTI KURZU HERECTVA (Moonlight camp)

UVIDÍTE:
SHOW PROGRAM ČESTNEJ STRÁŽE OZBROJENÝCH SÍL SR

ÚČINKUJÚ:
ABSOLVENTI KURZU HIP-HOPU (Moonlight camp), deti z tanečnej školy Mateja Chrena a Katky Štumpfovej – DANCE COOL, deti zo súkromnej umeleckej školy ART PEGAS, deti z tanečnej školy TS ASSOS NELUX, D“LADIES – juniorské MAJSTERKY SVETA v hip – hopovom tanci, Eňa Podzámska, Barborka Rakovská, Bibiana Ondrejková, Zuzka Vačková, EGO a ďalší kamaráti.

NA ZÁVER:
ŽREBOVANIE CIEN (VÍKENDOVÝ RODINNÝ POBYT V BANSKEJ ŠTIAVNICI aj s autom na víkend, TABLET, 10-DŇOVÝ POBYT PRE DIEŤA V LETNOM zážitkovom DIVADELNO – ŠPORTOVOM TÁBORE VO VYSOKÝCH TATRÁCH s kurzom herectva, prvej pomoci a hip-hopu (Moonlight camp), tlačiareň, lístky na koncert skupiny Elán a iné zaujímavé ceny.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Lidl a WWF uzavreli strategické partnerstvo MFF Art Film bude aj ďalších 10 rokov v Košiciach

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.