Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. októbra 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Medzinárodná konferencia na tému sharing economy vo Viedni

BRATISLAVA 29. októbra – Medzinárodná konferencia na tému tzv. sharing economy a jej férovosti sa uskutoční 2. novembra vo Viedni. Podujatie objasní rôzne aspekty „ekonomiky zdieľania“, nového obchodného modelu využívania služieb a produktov akými sú Airbnb alebo Uber, ktoré sa rozširujú vďaka prudkému nárastu popularity smartphonov a tabletov.

Aké kroky robia v tejto súvislosti európske mestá, ako férová je sharing economy a ako vplýva na lokálne služby, ktoré sektory služieb najviac postihuje, aj to sú otázky, o ktorých sa bude diskutovať. Konferencia sa venuje aj kvalitatívnym štandardom, pravidlám na ochranu zamestnancov, spotrebiteľov a klientov alebo daňovým aspektom.

Miestom konferencie je Tech Gate Vienna, podrobnosti na http://www.sharingeconomy2015.at.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

Odporúčané články

Medzinárodnú súťaž Mattoni Grand Drink 2018 ovládlo československé duo! Víťazom sa stal slovenský barman Tomáš Gyén s kokteilom Grand Rituals. Druhé miesto obsadil český finalista Jiří Boháč Slovenské technológie a nápady môžu pomôcť zachrániť planétu, odznelo na eco-tech konferencii Metro On Line v Poprade

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies