Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. mája 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Májová HR pohoda pre všetkých so skratkou HR na vizitke

Bratislava, 10.5.2017 – V štýle After Work Party sa v posledný májový podvečer už po tretí raz rozbehne HR pohoda.

Pozvanie Amropu, personálnoporadenskej spoločnosti, ktorá je organizátorom i hlavným hostiteľom, smeruje ku všetkým manažérom, špecialistom i odborným pracovníkom, ktorí sa profesijne pohybujú vo svete HR oddelení. Rovnako ako predvlani a vlani sa uskutoční v reštaurácii Pohoda v bratislavskom Horskom parku, tento rok presne uprostred pracovného týždňa v stredu 31. mája. „Naša HR pohoda sa hneď po dvoch vydarených ročníkoch zaradila medzi skvelé a vyhľadávané párty v meste. Je jedinečnou príležitosťou zabaviť sa s priateľmi a kolegami z HR branže, porozprávať a spoznať nových ľudí, ktorí si rozumejú. Program sme opäť zostavili so zameraním na zábavu a oddych bez odborných tém, prezentácií a produktov, pričom vstupenkou pre našich hostí je len pracovná vizitka,“ pozýva na tretí ročník HR pohody Lucia Nacíková, personálna konzultantka z Amropu.

Po Sime Martausovej, Barbare Weiss a vlaňajšej hviezde Business Leaders Band, ktorá poriadne rozprúdila náladu, sú aj tento rok na playliste hudobní hostia, ktorí sú prísľubom skvelej zábavy. Na počúvanie i do tanca budú hrať a spievať Katka Ščevlíková & Friends a rockeri Who´s Got TIME. K tomu slané i sladké pohostenie, ochutnávka nápojov z produkcie St. Nicolaus i zopár ďalších prekvapení. „Amrop opäť potvrdzuje líderské postavenie v oblasti svojho pôsobenia – nielen kvalitnými poradenskými riešeniami, ale aj udávaním trendov a aktivitami, ktoré sú pozitívnym impulzom pre celý trh i ľudí, ktorí sa na ňom pohybujú. S radosťou sme v pozadí ideálnej príležitosti na aspoň dočasné zahodenie všetkých pracovných povinností za hlavu, uvoľnenú atmosféru s kolegami, priateľmi i novými známymi pri drinkoch a super muzike,“ upresňuje Lucia Nacíková. HR Pohoda je tu opäť pre ľudí z personalistickej branže, aby sa prišli zabaviť a užiť si tento výnimočný večer!

Viac informácií a registrácia na http://www.amrop.sk/sk/hr-pohoda/.

Ďalšie informácie poskytne:

hrpohoda@amrop.sk

www.amrop.sk

Amrop – Leaders for What’s Next

Amrop Slovakia je poradenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a stredoeurópskom trhu. Je lídrom v oblasti Executive Search & Leadership Consulting. Slovenský Amrop je súčasťou globálnej siete poradenských spoločností zameraných na kontextom riadené cielené vyhľadávanie manažérov. S takmer 80 kanceláriami vo viac ako 50 krajinách Amrop disponuje hlbokým poznaním globálnych trhov a pomáha s hľadaním lídrov budúcnosti – Leaders for What’s Next – zvyknutých pracovať ponad hranice na trhoch na celom svete.

Amrop je členom The Association of Executive Search Consultants (AESC) – najprestížnejšej globálnej asociácie poradenských spoločností so zameraním na Retained Executive Search & Leadership Consulting. Amrop je jej najdlhšie pôsobiacim členom a dosiaľ jediným členom s plnohodnotným zastúpením na Slovensku. K riešeniu poradenských projektov pristupujeme prostredníctvom vlastného modelu 3D špecializácie založenom na kombinovaní poznania sektorových, funkčných a vlastníckych špecifík klientskych zadaní, čo našim konzultantom umožňuje efektívne riešiť aj komplikované problémy v správnych orgánoch, na najvyšších manažérskych úrovniach a pri vysoko špecializovaných expertoch.

Prostredníctvom riešení v oblasti ľudského kapitálu zameraného na talenty a lídrov pracujúcich v rôznych krajinách a celom spektre sektorov Amrop pomáha klientom rozvíjať biznis a dosahovať strategické ciele.

Amrop poskytuje poradenské riešenia v týchto oblastiach:

Executive Search

Professional Search

Board Advisory

Leadership Services

Executive Coaching

K téme

2024: Legendy 90tok už po tretíkrát v Nitre! Veselá májovačka pre deti, tancovačka pre skôr narodených

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.