Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. apríla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

LUKOIL štartuje kampaň „Šťastná streda: extra zľava“

BRATISLAVA 2. apríla – Spoločnosť LUKOIL naštartovala 1. apríla 2012 kampaň, ktorej cieľom je podpora predaja pohonných hmôt na ich čerpacích staniciach. Rovnaká kampaň, ktorá prebehla na čerpacích staniciach Lukoil na jeseň minulého roka, bola vnímaná zákazníkmi čerpacích staníc Lukoil veľmi pozitívne.

Akcia, ktorej hlavným sloganom je „Šťastná streda: extra zľava“, potrvá dva mesiace – od 1. 4. do 30. 5. 2012. Každú stredu v priebehu apríla a mája môžu zákazníci na čerpacích staniciach LUKOIL vždy od 6.00 do 22.00 hod. natankovať za zaujímavé ceny. Výška zľavy sa na každej čerpacej stanici líši.

Kampaň bude prebiehať nielen na Slovensku, ale tiež v Českej republike, Belgicku, Maďarku a v Poľsku.

Spoločnosť LUKOIL chce prostredníctvom tejto kampane upozorniť nielen na kvalitu ponúkaných pohonných hmôt, ale aj na profesionálnu úroveň služieb, ktoré na svojich čerpacích staniciach poskytuje. Zároveň chce osloviť súčasných zákazníkov, ktorí si už na vysoký štandard zvykli a pravidelne sa na čerpacie stanice LUKOIL vracajú, ale tiež získať nových zákazníkov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Kúpeľné leto na Liptove odštartuje Dara Rolins O krajšie Slovensko sa postará takmer 10-tisíc ľudí, pomôžu Španej Doline aj nemocnici

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.